Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsimix

    őstag

    A X1X jó szerintem de ahhoz, hogy eladható legyen exclusive játék dömpinget kellene tartaniuk rá. Az a sok user aki a Sony-hoz vándorolt a PS4 megjelenése óta és azóta talán PSPro-ra is váltott ennyivel biztos nem szerezhető vissza. Ráadásul ezek az emberek belakták már a PSüket az összes haverjuk ottvan együtt multiznak stb.. Ez az időzìtés szerintem nem túl jó ebben a formában. Esélye legközelebb a PS5 vs új XBOX megjelenésekor lesz a Microsoftnak szeletet hasítani a felhasználók népes táborából.. Feltéve ha nagyjából egyszerre időzítik majd.. Különben csak tovább romlik a helyzet mert minden évben tuti nem cserélgetnek a userek.
    Megoldás szerintem a crossplay lenne a platformok között, hogy mindenki mindenkivel játszhasson az elérhető konzolokon, így megteremtődne esetleg a szabad választás lehetősége, hogy mit vegyek.. De jobban belegondolva miért is lenne ez a Sony érdeke..

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

  • Kicsimix

    őstag

    válasz tuki2200 #29 üzenetére

    Jövőre szerintem tuti nem jön PS5.

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

  • Kicsimix

    őstag

    válasz J.Hetfield #79 üzenetére

    +Alaplap, memoria, hdd, hűtés, tápegység, ház.

    Ha az új árakat vesszük akkor sem stimmel ha a használtakat akkor sem.

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

  • Kicsimix

    őstag

    válasz interstate76 #82 üzenetére

    Van gépem is és PS-em is..

    Amit a 30fps-hez hozzá lehet tenni az az ,hogy konzolon a 30fps is vaj sima smooth gameplay-t ad. Össze sem lehet mérni a PC-s 30 fps-el ami a játszhatatlan szinthez konvergál. Így érthető módon pc-sként a rossz emlék sokakban él a 30 fps-ről. De a konzol 30fps "DE SZAAR" csak egy valóságtól elrugaszkodott bullshit maszlag egy szájról szájra terjedő legenda ami valahonnan ered. (Leginkább azoktól akik nem játszottak még konzolon). A valóság meg az, hogy 50 millió ember nem tévedhet pl PS4-en. Mert az a min 30fps az ku..ára jól működik konzolon és játszik is vele mindenki. Nem azért mert igénytelenek hanem azért mert jó élményt ad és imádják.
    És legyen az régi vagy új cím az mind menni fog a 3-4 éves konzolon is. Akár egy HZD vagy bár mi más amitől az állad vissza kell pakolni a helyére miután leesett. Mennyiért veszek ma egy használt PS4-et 50-60e? És ezen rendesen fog menni minden ami akár most megjelenik rá.
    Az, hogy lehetősége van újabb konzolra cserélni valakinek az nem egyenlő a kötelezővel..Fejlődik a technika, tv-t is cserélnek az emberek nem csak konzolt. 4k tévéhez 4k konzol ennyi.. Az aki erre vágyik kifizeti.

    Az elméletben konzol árból összerakott új PC felhasználhatóság szempontjából biztosan többet tud de, hogy játékra ugyan azt az élményt nem kapod meg annyi pénzből az is biztos. Új valamire való 4K pc-t nem fog senki 170-ből összerakni de, hogy új FHD-s gépet sem 85 ezerből az is biztos. Ott aztán nem lesz smooth gameplay új címeknél csak szép kis kompromisszumokkal. Természetesen ilyen viszonylatban a használt árakat is össze lehetne mérni ott sem jobb a helyzet.
    Szóval elméletben létezik ugyan az a szint ha csak az elméletet nézzük gyakorlatban meg a konzol mindig smooth gameplay-t ad még ha használtan 50-60 ezerért megveszem akkor is.

    Mind azokkal amit pozitívumként felsoroltál azzal egyetértek a konzolnál.
    Ami pedig a negatív dolgokat illeti,
    - FPS játékban rengetegen egereznek már konzolon is.Én is. Azt is mondhatná az ember, hogy ha nem azzal nyomja akkor már szinte lemaradásban van mert annyian vannak. Megoldás? Vegyél..
    - A multiplayer lehet, hogy nem ingyenes de az éves előfizetésekkel nem csak multiplayer-t kapsz hanem óriási leértékeléseket is és ingyenes játékokat folyamatosan.
    - Vannak leárazások halomszámra ez nem igaz, hogy nincs.. (de box-on nem tudom mi zajlik való igaz)

    Stratégiákhoz nem tudok hozzászólni azt én is PC-n toltam utoljára.

    Ennek ellenére szeretem a PC-met is rengeteg dologra használom de nem ugyan abba az árkategóriába esik ha ezen akarok játszani akár, hogyan is nézem pedig tudok rajta. És ugyan azt a játékot hagy hozzam vissza példának.. Egy 50 ezres használt konzol teljes pompájában futtatja a 3 hónapos HZD-t amit csúnyának vagy gagyinak nevezni közelről sem lehet. És azért futtatja mert tudja futtatni. Ezt nem kapod meg egy PC-től 50 ezerért sajnos. Már csak azért sem mert nincs rá HZD és ebbe már nem is folyok bele inkább mert sok más sincs..

    béke

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

  • Kicsimix

    őstag

    válasz interstate76 #98 üzenetére

    Az általad felvázoltnál komolyabb azért a gépem de az utolsó Deus EX is pl megfektette "Magas" beállításokon hmmm. Na de nem is ez a lényeg, a PC smooth ha van elég fps tény. A lényeg, hogy a konzol is az ha a fejlesztő megfelelő munkát végzett és 95%-ban így van ezért felesleges 30fps-ezni. Arra gondoltam amit PuMba írt amúgy, Abu ezt flip queue néven magyarázta ha jól emlékszem. És nem nem ugyan az a 30fps .. Na de..Saját tapasztalataim alapján aki fix és minőségi smooth gameinget akar olcsón annak inkább konzol azzal nem nyúl mellé.

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

Új hozzászólás Aktív témák