Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Bluesummers #15 üzenetére

    Valahol el kell kezdeni. Biztos Bill Gates is egyből úgy kezdte, hogy ráköltött 1M dollárt reklámra ...

    Reklám? Ki beszélt reklámról? Mondjuk az tényleg nincs sok.

    Majd meglátjuk mi lesz belőle. Nem ismerem, nem tetszik a notebook, de azért nem kell parasztnak lenni.

    Ki volt a paraszt? Szerintem senki. Még nagyon alá is lőttem a minősítéssel.

    Vagy csináld jobban.
    Ja ... az gondolom nem megy :)

    http://www.xxpc.hu/

    Na ennél az oldalnál txt-ben sikerült infó fakton különbet rittyenteni év végére, hutejóég, volt az vagy 15 éve lassan. De ha szerinted ez az oldal így rendben van, informatív és legalább eléri azt a szintet amiket már az 50 eurós kamu notis klón oldalak hoznak 5 éve legalább, nem szóltam.

    Azért meg hadd ne csináljak már weblapot, hogy bizonygassam, hogy ez így fos. Mert az. Péknek sem kell lennem, hogy tudjam milyen a jó kenyér és milyen a rossz :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • spect80

    senior tag

    válasz Bluesummers #15 üzenetére

    Ez nem egy karitatív szervezet, hanem egy a piacon, piaci alapon érvényesülni próbáló vállalkozás (vagy legalábbis annak akar látszani). Így a potenciális vásárlói kör teljesen jogosan nyilváníthatja ki a véleményét, még akkor is ha ez neked nem tetszik.
    Mivel szinte teljesen ismeretlen a márka, így különösen fontos, hogy az egyetlen nyilvános felületük legalább minimális hozzáértést sugalljon vagy bizalmat ébresszen a vásárlóban.
    De oké, van akinél a kinézet nem számít. Akkor nézzük a tartalmi részt:
    Az egy dolog, hogy árak ugyan szerepelnek de semmilyen kontakt mail/telefonszám/cím/cégnév nincs az oldalon tehát, ha akarnék sem tudnék venni innen semmit. A domain bejegyzésből nyilván kideríthető, de ne vicceljünk már... Nem is értem, nem akarnak eladni semmit???
    Vagy nézzük hasraütésre mondjuk az I3 Gamer PC 335.000Ft-ért:
    - semmilyen komponensről nem tudni (mint ahogy a többi gépnél sem), hogy pontosan milyen típusú, ki a gyárt, viszont közepes hozzáértéssel, nem a legócskább alkatrészekből 250.000Ft-ért összeállítom ugyanezt a konfigot összeszereléssel
    - 2 év garancia. Az általam összeállított gépben az ssd-t kivéve az összes komponensre 3 év gyártói garancia jár
    - 450W-os tápegység. Egy PSU calculator-ban azért összekattingathatta volna előtte, mert egy 80 plus-os táp ugyan elviszi ezt a konfigot így is, de egy nyári napot egy panelban "magas szinten" végigjátszva azért nem jósolnék neki hosszú életet, főleg nem csendes működést.
    - Ez már csak szemétkedés, de milyen az a "magas szintű játék"? csak az emeleten lehet vele játszani?

    Itt 2 variáció van. Vagy a tipikus 'legkevesebb befektetéssel a legnagyobb hasznot szeretném elérni' vállalkozás, vagy pedig egyszerűen nem értenek hozzá, és nem is nagyon tesznek azért, hogy legalább úgy tűnjön.
    És akkor kérdem én, ebben az esetben ki a paraszt? Aki ezt látván kinyilvánítja a véleményét a cégről, vagy a eladó, aki még magát is extrán szívatja a trehányságából/nemtörődömségéből adódóan? :(

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Bluesummers #15 üzenetére

    "Vagy csináld jobban.
    Ja ... az gondolom nem megy "

    Ez a vilag legnagyobb tevedese !valaha!. Nem kell enekesnek lennem, hogy halljam ha valakinek szar hangja van. Nem kell epitesznek lenned hogy lasd, ha egy fal krva ferde es nem kell semminek sem lennem hogy velemenyt alkossak. Nem kell marketingesnek lennem hogy lassam, hogy egy weblap gaz. Nem kell jobbat csinalnom, hogy igazam legyen, igazam lehet anelkul is. Semmilyen osszefugges nem letezik itt, ez valami berogzult valami az emberekbe. Nem arra van szukseg, hogy mindenki csinalja jobban, hanem arra hogy olyan ne csinalja, aki nem tudja. En nem enekelek, mert nem tudok, a valos igeny itt az hogy mas olyan se enekeljen, aki nem tud. Aki 2018ban osszerak egy olyan webshopot mint ez, az meg is erdemli a kritikat. Ahogy felettem is irtak, az ismeretlen termek eseteben a cel, hogy bizalmat keltsen. Ha az eletedbe nem lattal volna meg mondjuk iphone-t, a hivatalos termekoldal utan nem gondolnad, hogy szar. Az meg irrelevans, hogy mennyi penzbol keszul az apple weboldala, mert nyilvan valoan toredek penzbol is lehet vegtelenul igenyes oldalt epiteni. Ett fuggetlenul ennek a termeknek az oldala vegtelenul igenytelen.
    (meg szerintem maga a termek is az, de most nem ez a tema)

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák