Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    Cikkhez: Jó ötletnek tartom a plusz "X" sor csempét, bizonyos userek biztos hasznát veszik, nekem megfelel a 4 soros elrendezés is jelenleg.

    Közvetve a cikkhez, szeretnék feltenni egy, illetve több kérdést. :)
    Miért van az, hogy az összes, elmúlt hétben megjelent WP8-as operációs rendszerrel, vagy WP8-as operációs rendszert futtató telefonnal kapcsolatos hírnél nem kellett több 10 hozzászólásnál, hogy megérkezzenek az Android trollok. Meg lehet nézni, hogy szinte az összes topicban Crey vagy szanált hozzászólásokat vagy nyomatékosan megkérte a kommentelőket, hogy a cikkel kapcsolatos észrevételüket osszák vagy vitassák meg egymással.

    Kedves android userek. Ha jól tudom nektek is van saját játszóteretek, miért nem ott sz@rtok a homokozóba? Miért kell idejönni és ócsárolni a másik tábor rendszerét. Nem nagyon emlékszem, hogy az elmúlt időszakban akár egy WP8 user is ment volna trollkodni hozzátok. Ennyire uncsi már a főzött ROM téma, vagy ennyire megfeküdte a gyomrotokat az istenített rendszeretek laggolása?

    Persze most jöhettek a szokásos dogmával, hogy ez egy fórum, mi az hogy megmondod, hogy ki mit kommentelhet?!! Félre értés ne essék, én nem akarom és nem is fogom megmondani, hogy ki mit kommentelhet, mert nem az a feladatom (ezt meghagyom a moderátoroknak). Úgy gondolom, amíg értelmes érvek-ellenérvek hangzanak el, addig nincs is probléma. A probléma az ilyen szintű benyögéseknél kezdődik:

    #6 virkir:"Még egy-két frissítés és eljutunk az ikonméretű csempéig aztán teljes az innováció.
    Mintha ez lenne a legnagyobb problémája a rendszernek.
    pf..."

    Lássunk csodát, most is benne van a TOP10-ben az első troll, akihez most pár gondolattal fordulnék:

    #20 virkir:"Az a baj, hogy lényegében egy jó rendszer lenne de irdatlan mennyiségű sebből vérzik mint az MS termékek mostanában."
    Örülnék, ha felsorolnál pár hibát, igazán érdekelne engem, mint 920 tulajdonost közel 3 hónap együttélés után a telefonnal, mert én ne találtam.

    Megsúgom volt az harminc perc is, igaz nem győztem után kezet mosni.
    Azt miért nem képesek egyesek felfogni, hogy a kényelmi szolgáltatások terén, ami nekem pl. fontos, sehol nincs a Android-hoz képest de még az őskövület symbian is köröket ver rá?

    30 perc mondhatom nagyon sok idő egy teljesen más struktúrájú és felépítésű rendszer megismeréséhez. Én még közel 3 hónap után sem merem kijelenteni, hogy ismerem a rendszert.
    Kérlek mondj pár olyan kényelmi szolgáltatást, ami az Androidban megvan és a WP8-ban nincs meg. Komolyan érdekel. :)
    Symbiant szerintem meg inkább hagyjuk. ;)

    Nem random app-ot kell összehasonlítani hanem ami a júzernek kéne.
    Van droidon? Van.
    Van WP-n? Nincs és nem is lesz a kötöttségei miatt.
    Innentől nem tudom miért is kéne erőlködnöm vele?

    Itt is csak annyira kérlek, hogy mondj olyan appot, ami Droidon van, de WP8-on nincs. Illetve támaszd kérlek alá, hogy milyen kutatásokra alapozod, hogy azon appok melyek jelenleg nem elérhetőek adott esetben WP8-ra, azok nem is lesznek később sem elérhetőek.

    És mielőtt valaki belém kötne, hogy elfogult vagyok nyugodtan nézzétek meg a profilomat, rengeteg készüléket használtam az elmúlt 5 évben és nem egy-két hétig (iOS, Droid, WP7, WP8 vonalom).

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Oppenheimer #12 üzenetére

    Saját tapasztalataim alapján azt tudom mondani, hogy a Viber, Skype valamint a beépített FB Chat gond nélkül szinkronizál mind mobiladat hálózaton, mind pedig WiFi-n. Hallottam viszont olyan félinformációkat, hogy T-s kártya tulajdonosoknak van inkább gondjuk, míg a Telenorosoknak nem (ez utóbbit meg tudom erősíteni, mert Telenoros vagyok).
    Annyit viszont észre vettem, hogy a készülék abban az esetben nem szinkronizálja csak be a FB Chat üzenteimet a telóra, ha közben a számítógépen is be vagyok jelentkezve Face-re.

    Játékokkal kapcsolatban úgy gondolom, hogy ez a platform nem erre van inkább kihegyezve. Én inkább tekintem üzletiesebb elgondolásnak a WP-t, mint a droidot. Nekem nem igényem, hogy Asphaltozzak, Mérges Madarazzak a telefonon (ettől függetlenül megvettem, mert a párom szeret velük játszani).

    Nekem inkább fontos, hogy menjen az 1 céges valamint a 2 privát levelezésem push alapon minden gond nélkül; valamint igényem még az is hogy a a felhőbe (SkyDrive) feltöltött doksijaimat tudjam szerkeszteni útközben az Office csomaggal (persze egy komplett prezentációt nem ezen fogok megírni). Emellett igényem, hogy bármikor eljussak ismeretlen helyen A-ból B-be akár autóval (HERE Drive+), akár BKV-val (HERE Transit).
    Ezek mellett tudok online rádiót (Tune In) is hallgatni, valamint online zenei albumokat streamelni vagy letölteni (Deezer).

    Persze ezek az én SAJÁT és SZUBJEKTÍV igényeim, és elfogadom, ha esetlegesen másoknak mások az igényei egy készülék op.rendszerével kapcsolatban, mint például neked is. :R

    Bízom benne, hogy az elkövetkezendő időkben minél több újítás kerül a rendszerbe, ami még több felhasználó igényét ki tudja elégíteni a jövőben. :)

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz blade zte #38 üzenetére

    Ritkán írok, de akkor viszonylag sokat. :))
    Tervezem, majd egy teszt írását a 920-asról, csak sajnos idő hiányában jelenleg nem tudom kivitelezni.
    Talán majd hétvégén.

Új hozzászólás Aktív témák