Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joeshow

    csendes tag

    válasz moonman #3 üzenetére

    Hát igen mindenhol ez a reklám hogy 2.0 óta kompatibilisek.
    .net 3.0-ban fejlesztett alkalmazásom ami SQLCE adatbázist használ tisztán .net 4.0-t telepített gép a CF 3.5-el runtime- al már száll is el. És egy .net 3.5 feltelepítése után gyönyörűen fut úgyhogy szerintem hogy kompatibilisek erősen idézőjeles.
    no offense én egy jó dolognak tartom a .netet de nagyon sok a felesleges marketing ami sajnos nem igaz.

    sorry később láttam az új hozzászólásod tehát nem a 4.0-ben nincsenek benne a régiek és ezért azt is mondom hogy visszafele a 4.0 nem kompatibilis

    [ Szerkesztve ]

    PhoneBio: Alcatel 303 - Nokia 3310 - Sony Ericsson Z600 - Sagem my700x - Sony Ericsson p910i - Sony Ericsson P1i - Sony Ericsson X1 - HTC Legend - HTC Desire - Samsung Galaxy SIII

  • joeshow

    csendes tag

    válasz killerjohn #7 üzenetére

    "Mivel az új verziók a korábban feltelepített verziókba nem pofáznak bele (teljesen másik könyvtárban vannak), ezért az kizárt, hogy a .NET 4 telepítése után visszamenőleg, korábbi verziókra fordított programok ne működjenek"

    Kár hogy az említett probléma éppen az, hogy egy szűz gépre "csak" a 4.0 kerül fel akkor ott nem igazán van már korábban telepített amibe beleszólna és ilyenről amúgy sem volt szó de én kérek elnézést.

    PhoneBio: Alcatel 303 - Nokia 3310 - Sony Ericsson Z600 - Sagem my700x - Sony Ericsson p910i - Sony Ericsson P1i - Sony Ericsson X1 - HTC Legend - HTC Desire - Samsung Galaxy SIII

  • joeshow

    csendes tag

    válasz killerjohn #18 üzenetére

    Csakhogy az első bekezdésed az nem arról szól, hogy mennyire rohadtul gyors a .net 4 de milyen lassú a java hanem, hogy ti zsenikként ilyen rohadt jót csináltatok az előző cég meg egy szart java-ban."Ha a hal nem tud úszni, nem a víz a hülye."

    És a .net 4.0 tényleg sokat javult, de hogy még a 3.5 is hihetetlenül erőforrás igényes volt azt nem lehet vitatni(és nem minden cég fog 4.0-ra frissíteni csak azért mert a fejlesztő azt mondja hogy optimalizáltak).

    Van olyan hely ahol .net 2.0 MSSQL 2008-al futkározik, és nem fognak frissíteni mert ki kéne fizetnie az upgradeket. Úgyhogy én azért nem fogom a .net tökét pont a teljesítménye miatt nyalogatni.(De persze tudom a .net alap, hogy gyors csak hülyék a fejlesztők, de hát nem lehet mindenki olyan nagy sztár hogy mindenféle minisztériumoknak írogasson teszteket for ciklusokról vannak sajnos ilyen buta programozók is).

    PhoneBio: Alcatel 303 - Nokia 3310 - Sony Ericsson Z600 - Sagem my700x - Sony Ericsson p910i - Sony Ericsson P1i - Sony Ericsson X1 - HTC Legend - HTC Desire - Samsung Galaxy SIII

  • joeshow

    csendes tag

    válasz sutszi #50 üzenetére

    Egyetértek azért ez így eléggé fekete/fehér lenne.

    Az sem állja meg a helyét hogy a .net minden helyzetben mindenre jó mert nagyon nem, de az sem hogy mindenre rossz lenne van amit eszembe sem jutna másban csinálni mert egyszerűen a legmegfelelőbb az adott környezetbe(ha adott egy windows/mssql környezet nem fogok javával bohóckodni, ha pedig cross platform alkalmazás kell csakis javát használok). És sajnos egy régi DOS-os projektet C-ben de nem nehéz kitalálni melyikkel van legjobban tele a tököm.

    PhoneBio: Alcatel 303 - Nokia 3310 - Sony Ericsson Z600 - Sagem my700x - Sony Ericsson p910i - Sony Ericsson P1i - Sony Ericsson X1 - HTC Legend - HTC Desire - Samsung Galaxy SIII

Új hozzászólás Aktív témák