Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fecus

    őstag

    Nekem nem jön össze ez a tablet. Megcsináltam a Lacics25 által leírtakat. ART környezet. Igaz az ingyenes Link2SD-t használom. 10-es SD kártyát vettem bele ami a tablettel történt mérések szerint 5-ször olyan gyors mint a belső flash. Imgyenes Greenfy bekapcsolva de xposed nélkül.
    1, Ha egy éjszaka után indítom percekig dög lassú, néha a dolphin-t újra kell indítani, hogy bármilyen képet adjon. A lehúzás után a beállítások is ugrálva jelenik meg. Aztán ha eltelik pár perc magához tér.
    2. Telepítés és frissítés esetén többször futottam nincs elég hely üzenetbe, miközben 110MB volt még. A Link2SD-ben újralinkelve rögtön 230MB lett és települtek.
    3. Egyszer a Nova is eltűnt és kézzel kellett indítani.
    Miért nem számít a gyors SD? Hogy lehetne kinyomozni mi fogja?

    Ha szeretném feltenni geratn ROM-ját, el tudom menteni a mostani állapotát, hogy ne kelljen mindent újra feltenni?

    A fenti progikat megvenném ha az segít, csak megvárom a paypal-t mert a kártyaszámom nem adom meg nekik.

    "Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

Új hozzászólás Aktív témák