Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szsolt76

    csendes tag

    Nem értek egyet azzal a véleménnyel, hogy ez a telefon egy sz.r. Én nem tartom magam se öregnek, se fiatalnak, de nekem például bejön ez a teló. Nem rég vettem egy ilyet a Vodánál 10e-ért. A kijelzője valóban olyan amilyen. De egy ilyen telefonhoz nem is lehet olyan elvárásokkal nekiesni. Mutassatok nekem egy olyan akár Nokiát akár Sony Ericssont, akár Samsungot akár bármilyen készüléket, ami akár hasonló tudással rendelkezik. Nekem egy alapvető feltételem volt a vásárláskor, hogy lehessen szinkronizálni, mert nem akarok 200 névjegyet kézzel bevinni. Bluetoothon rá tudtam küldeni az összeset. Beraktam a memóriakártyámat, beállítottam a csengőhangokat mp3-ra a kártyáról, háttérképet és ennyi. Működik. Vannak furcsa megoldásai a készüléknek, de meg lehet szokni. Vannak tök jó ötletek benne, pl. a neveket egyszerűen listába lehet tenni, így sms küldéskor csak a listára kell mutatni. Vagy a naptár pl. Ki lehet exportálni kártyára. Ez csak egy pár a sok közül. Szóval mindent egybevéve, ha valaki tudomásul veszi, hogy egy 10ezer forintos készüléket tart a kezében, akkor a hibái teljesen elfogadhatóak a tudásához képest. Nekem ezen kívül egy E-Ten Glofiish X500+-om van, és azt mondom, hogy ez sokkal jobban megérte a 10ezer forintot, mint az E-Ten a 85ezret.

Új hozzászólás Aktív témák