Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz Ghoosty #119 üzenetére

    Nem húzták le, elsőre meglett minden vizsgája a kötelező óraszám alatt. Csak épp egyik órát a rutin órák közül ilyenre szánták.
    Amúgy amikor én csináltam jogsit, alig volt jellemző a plusz óra, mégis sokaknak meglett elsőre. Akinek esetleg nem, azzal még mentek max 2 órát (egy alkalom). Persze ez nyilván a nagyon balfékekre nem vonatkozott. Anno az osztályársaim közül 2 ember ment pótvizsgára, és még egy, aki alapból ráhúzott 4 órát az első vizsga előtt, de neki utána meglett elsőre. Nem hiszem, hogy akkor jobb képességűek lettek volna a fiatalok, mint most. Szerintem az, hogy most gyakorlatilag néhány plusz óra nélkül azt sem engedik el vizsgázni, akinek teljesen jól megy, na ez a lehúzás. Ha látja az oktató a diákon, hogy neki (szüleinek) nem "fáj" kifizetni az extra órákat, akkor miért ne? Az a béna oktató, aki nem talál indokot. Persze tisztelet a kivételnek, vannak nagyon korrekt oktatók is szép számmal.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák