Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    válasz Khan13 #8 üzenetére

    vagy egyszerűen feltesznek egy kérdést: mi az az ok, ami miatt most vegyek egy új oprendszert, ami (jó)pár helyen különbözik a jelenlegi, megszokott, megismert rendszertől? ha ilyet nem tud, akkor bizony nem fog venni. az ms próbált okot adni rá (támogatás vége), de kénytelen volt a népharag miatt kitolni egyre és egyre jobban.

    eddig mindenhonnan az folyt, hogy a vista mennyivel erősebb gépet igényel, mennyivel lassabb, mennyivel rosszabb a driver-ellátottsága. hogy azóta ez kiderült, hogy nem igaz, pontosabban megváltozott, az a pletykákat nem érintette (a pletykák már csak ilyenek).

    utána szárnyra kelt, hogy a win7 mennyivel jobb, mint a vista. no most ezután, aki a sok-sok r=1 userrel el tudja hitetni, hogy ezért a kb. 1-1,5 év miatt (mikor még mindig lesz xp-re támogatás!) érdemes beszúrni a vista beszerzését, az nagyon ügyes.

    2001-2002 környékén néha használtam otthon wint is. méghozzá win95-öt, asszem ekkor váltottam win98-ra, mert volt pár dolog, ami már inkább az alatt ment. viszont olyat egy jódarabig nem találtam, ami w98 alatt nem, csak xp alatt volt hajlandó futni. valamikor 2005 környékén váltottam xp-re. nem ez volt a fő oprendszerem... most volt vistám is, kb. 3 óráig, mert ennyi idő kellett egy biztonsági rendszermentés elkészítéséhez. utána letörlődött a gépről.

  • ngabor2

    nagyúr

    válasz csepelball #13 üzenetére

    mert a jelszó: fejlődni minden áron! ha van értelme, ha nincs. mindig csak előre, töretlenül, ha kell, a felhasználói igényekkel szemben! szigorúan a hídfelégetés módszerével ;] hogy képzeli a felhasználó, hogy egy elavult rendszerre akar visszatérni? hát ezért fizetett? úgyhogy szokd meg az újat... pár év múlva úgyis még újabb jön ;]

    hmmm... kicsit szarkasztikusra sikerült :U

Új hozzászólás Aktív témák