Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz bambano #426 üzenetére

    Szerintem itt a téma annyi, hogy a topikindítónak nem volt gond 7 millás autót venni minimál családi használatra. Térfogat és hatótáv sem kellett neki. Ez anyagi helyzettől függ.
    Hifiben is igaz, hogy akinek van 300eFt-ja DAC-ra, az nem vesz 80e-ért akkor sem, ha kapna jót.

    Egy új és fejlődő technikát meg nem lehet összevetni egy bejáratottal, mert az ún. korai vásárlók fizetik meg a fejlesztések első éveit, ezért tehát drágább az új. A plazmaTV-vel sem volt ez másképpen.

    elder troll:
    Szerintem ez nem ellenzés, csupán a témaindító írás racionálisnak tűnő érvei ellen való felszólalás. Anyagilag nem racionális döntés, ha valaki csak a pénztárcáját nézi. Szerintem kijelenthető, hogy ez tény.
    Elektromos autóval úgy lehet megtakarítást elérni ma még, hogy nem veszed meg.

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

  • kenwood

    veterán

    válasz bambano #426 üzenetére

    G Astra inkabb az izles teljes hianyanak az archetipusa. Meg a 15-20 eves, vagy azzal azonos aru kocsik kozott is rengeteg van,ami nem annyira ocsmany. H-tol mar teljesen ok kineztre az Astra,de a G akkora lepra, hogy elobb ulnek F-be, mint abba. Egyedul a Coupe nez ki valahogy, de abba meg olyan motorokat pakolnak, hogy kothetsz moge egy kutat is.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák