Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Viktor81 #30 üzenetére

    "de ami nekem tetszik benne, hogy lassan kibukik, mennyire hibátlan az agyon ajnározott LG OLED."
    Ő, ha jól olvasom a Sony TV-kel van a baj, nem az LG-kel... :)) Valamit félreolvastál. Az LG TV-ivel nincs gond.

    "LG féle senkiháziaktól " - szerintem nem tudod mit beszélsz.

    "Aztán persze adjuk SONY, vagy Panasonic áron."
    Nem így van, pont h a Sony, Panasonic tesz rá több százezer ft többletet az OLED-re.

    Amúgy meg miért szünteti meg a saját kijelző gyártást? Adott a lehetőség h jobbat csináljon, ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Cs1csó #83 üzenetére

    Nem csak a TV-k piacán. Már sehol sem a régiek.
    Másfél éve vettem egy Panasonic 5.1-es szettet. Napközben csak kipróbáltam és nem tűnt fel, de este hazaértem, mondom megnézek rajta egy sorozatot és nagyon durván alapzaja volt, párbeszéd alatt sistergett. Ez egy 200 ezer Ft-os szett, amit prémiumnak állít be a Pana.. Igazából szerencsém volt, mert legalább volt indokom visszaküldeni, mert bőven nem érte meg az árát, nem szólt sehogy sem. A 15 éves 40 ezres LG-mnek jobb hangja van, ja és semmi alapzaja sincs természetesen. Nem egyedi eset ez Panasonicnál, mert a soundbarjaira is sok a panasz, azokra is írják, hogy 2-3-szor küldték vissza, mire kaptak egy olyat, ami halk jelenetek alatt csendben van. Sonyval pár hónapos esetem, hogy a pendrive-ját a számítógépeim rendben kezelik, de a TV-k, hifi-k ledobják, nem kezelik, pedig pont arra vettem.
    Teljesen egyetértek, tényleg nagyon lemaradtak, a nevükből még eléldegélnek valameddig, "aki ezt nem látja az vak." - pontosan.

    http://www.diesel.com

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz tecsu #95 üzenetére

    (#95) tecsu és (#96) TIT:
    "minden egyben csomag, ami igazából semmiben sem lehet jó".
    "Az egy egybeszutyok semmit nem érnek főleg hangminőségbe,mert ez műanyag,de élettartamra is max.5 év."
    Tévedés, régen voltak minőségi egybeszettek. Nem csak az 50 ezres 5.1-ek voltak. Lehet az árukat nem érték meg, de voltak. Panasonic, LG, Sony, és még Samsung szinten is. Nyilván nem vártam el ezt a hangminőséget, még csak azt sem, hogy ez a mai Pana megközelíti őket...de az felháborító volt, hogy egy 200 ezres cucc sziszeg. Sejtettem, h az egybeszett miatt oltva leszek, de nekem még megvannak ezek a régiek: ott volt a Sony Pascal, ami már nem rossz, ilyenem nincs amúgy, de vannak 300-400W felvett teljesítményű egybeszettjeim, sztereo LG-m ami 40kg, természetesen aktív méllyel....ezek nem az egybeszettek jellemzői. HKTS és hasonló sz_rokat ezek körberöhögnek. És több mint 10 éve használom őket, egy sem romlott el (optikai meghajtó igen, de van optikai csatlakozó és USB)
    Sokkal jobban szólnak, mint egy mai 500 ezer Ft-os szett, higgyétek el sokat olvastam a témába. Akkor jött a csalódás, amikor pont a PH által ajánlott dolgok nem értek semmit.
    A pendrive-nak tényleg nem néztem utána, nem gondoltam h a Sonynak még az sem megy.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.diesel.com

Új hozzászólás Aktív témák