Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz Evgenii #293 üzenetére

    Vállald a felelősséget a júzerekért... :)

    (#292) Evgenii: Szerintem meg de, képesek rá..

    Több ezer júzerhez papírmunka? Azért sztem az elég körüményesnek nevezhető. :)

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

  • dudika10

    veterán

    válasz Evgenii #293 üzenetére

    Jobb ötletem? Elővigyázatos felhasználás. Ennél több nem kell. Engem tizenpát üzlet alatt még nem vertek át és ha minden igaz én se vertem még át senkit. 1-2 kellemetlenség becsúszhat, de ez mindig becsúszhat ha az ember kereskedik. Ha nem lehetne minden újoncnak feltenni 1000 hirdetést akkor kénytelenek lennének eltölteni napokat-hónapokat fórumozással és akkor inkább mennének a vaterára csalni.
    Ne utalj előre, ha előreutalsz Tied a felelősség.
    Nem kötelező a vásárlás, ha azt mondja az eladó, hogy csak akkor tudsz vásárolni ha előreutalsz akkor meg kell neki mondani, hogy kapja be a bal bokádat. Utánvéttel is ugyan úgy vigyázni kell. Ha az ember körültekintő akkor eddig is el tudta kerülni a csalókat nagyon jó eséllyel.
    De a megoldást én még mindig abban látom, hogy kötni kell az ebet a karóhoz. Akkor aprózhatsz ha aktívan fórumozol, ha nem teszed nem aprózhatsz. Nem 100%-os megoldás de csak pár sornyi kód, szóval nem erőforrás igényes és valószínűnek tartom, hogy keresnek a csalók "könnyebb prédát" mintsem, hogy hónapokig fórumoznak azért, hogy lophassanak 20.000 forintot.

    Ráadásul ahogy hackeeeee is írja, ha én hitelesítek valakit akkor azért én felelősséget vállalok. Ez így nem működik.

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Aktív témák