Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Mr X #135 üzenetére

    Miért jár kisebb rizikóval az előreutalás? Ezt nem indokoltad meg.
    Bocsánat, azt hittem elolvastad a hsz-t, amire reagáltál, elnézést, ha ha ezen hibás feltételezésemből fakadóan téves következtetésre jutottam. Itt a fórumon a legtöbben elolvassák azt, amire válaszolnak. Ezek szerint Te nem, bocsánat, de akkor leírom ide neked (csak neked) még egyszer:

    Idézet a #124-es hsz-emből:

    Míg az előreutalásnál csak a vevő vállal rizikót (utánvétnél pontosan ugyan annyit, sőt rendszerint többet, mert több postát fizet), addig az utánvétnél még az eladó is.

    Ha megkeresnéd a "kedves urat". Mit tennél? Komolyan kérdezem. Mit tudsz csinálni? Segítek: SEMMIT. Megvered? Jól esik? Jól. Visszakapod a pénzed? Nem. Bemész a lakásba és elhozod a TV-t? Vagy mt? Halálosan komolyan kérdezem.

    Hogy egy kis személyes infót is adjak magamról - hátha haverok leszünk - 2 év felfüggesztettet kaptam önbíráskodásért. Mert én is megkerestem "egy kedves urat".

    [ Szerkesztve ]

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

  • jerry311

    nagyúr

    válasz Mr X #135 üzenetére

    Menj a címre az eladó saját házába, erőszakkal juss be, fenyegesd meg, verd meg, rongáld meg a kocsiját. Ő fogja rád hívni a rendőröket... Az önbíráskodást, testi sértést, stb. súlyosabban büntetik mint a a csalást.
    Persze az is lehet, hogy odamész a címre és nem mész többet lábon sehova, legfeljebb tolószékben gurulgatsz üzletelgetni.

Aktív témák