Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgergely1987

    csendes tag

    sziasztok egy kis segítségeteket kérném :) tabletgép vásárlásában

    nem titkolom hogy egyáltalán nem értek a tabletekhez, úgyhogy fajtákat meg konkrét specifikációkat nem tudok írni hogy milyet szeretnék venni, hanem csak tulajdonságokat amiknek feleljen meg:

    -7 colos kijelző
    - telefonként is használhassam akár (ha jól tudom akkor ehhez kell hogy 3G-t tudjon?)
    - aksi minél többet bírjon ne csak 3-4 órás használati időt
    - wifi, bluetooth, kapacitív (multi touch) képernyő
    - lehessen laptopról is tölteni akár (ha lehet, ne csak tápról)

    és akkor lenne hozzá, még pár kérdésem: :)
    - billentyűzetet lehet csatolni ilyen pici tabletekhez? ha lehet akkor persze ez is szűkiti a választandó tábleteket
    -mp3 zene, vagy egyéb formátumok mennek konvertálás nélkül rajtuk ugye?
    - ugyenez vonatkozik a filmekre is?
    - olyan program telepítése is lehetséges mint a qtorrent tabletre? és akár közvetlenül rá is tölthetek?
    - és egy utolsó kérdés :) navigáció az akkor nem gond ha van hozzá internet, de megoldható valahogy akkor is hogy működjön ha éppen nincs internet, lefedettség hiány vagy valami miatt?

    legfőképpen böngészésre akarom használni (email, index, youtube, stb..), internet előfizetés mindenhogyan kell majd hozzá tudom, de mellette simán zenét hallgatni, képeket nézegetni, is akarok.

    nagyjából ennyi :)
    üdv,
    gergely :) :C

    ui.: http://prohardver.hu/hir/ph_tv_viewpad_7.html ezt a tablet nekem pl tetszik, ViewSonic ViewPad 7, de gondolom van ebből már újabb, mert ez másfél éves teszt

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák