Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hatpersze

    tag

    válasz Karma #36 üzenetére

    ez a topik az n97-rol szol nem pedig az 5800-rol, marpedig a beepitett billentyuzet mellett max jo moka hogy ezutan tud ilyet is. megegyszer hangsulyozom, az n97-rol van szo.
    a tobbi ujitashoz kepest lopikula a kinetikus szkrollozas.
    vagd foldhoz, add el, rakd fiokba, tegy amit akarsz, kit erdekel amig nem vagy hajlando elhagyni a primitiv lekezelo hangvetelt a forumon? ugy gondolod valami, valaki feljogosit erre? netan tobbnek kepzeled magad a tobbi embertarsaidnal?

    ugy veszem eszre az altalad igen serto szoval titulalt embercsoporthoz Te kozelebb allsz mint gondolnad, termeszetesen eszre sem veszed...

    ha most utalsz amiert belekotottem a mondandodba, cseppet sem zavar, mert tudom, a jovoben ha akarod ha nem eszedbe fog jutni ez a par perces adok-kapok, remelhetoleg nem egy sertett hiu onerzetes emberkent fogsz ragondolni. igazabol a lenyeg az hogy inkabb gondold at otszor mit irsz le, mielott betalalsz az ilyesfajta megnyilvanulasaiddal egy szamodra fontosabb eletteruleten. uh, utalok tanart jatszani, ha nem olvasnek toled is sok okossagot lesz@rnam nagy ivben mit firkalsz... szal ne szivd mellre, fogd fel tanacskent amit ha akarsz megtartasz, ha nem nem. lehet mar kicsit idosebb vagyok, azert harklizok ilyeneken, nem tudom... tobbet nem foglalkozom veled igerem...

Új hozzászólás Aktív témák