Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz sz.balazs.95 #70 üzenetére

    Ha nem barmolták volna el így a 8.1-hez képest a felületet, akkor azt mondanám, oké.
    Mondjuk Win7-ről egyértelmű a fejlődés, illetve aki onnan vált, az valószínűleg semmiben nem fog hiányt szenvedni, de aki már hozzászokott a 8.x felületéhez, vagy neadjisten megszerette azt, annak szerintem a 10 eléggé visszalépés UX szempontjából. :(

    4" tapikepernyon elkepzelheto, hogy mukodik az ebbol a sarokbol huzom az ujjamat, aztan eljon valami varazs menu, masik sarokbol masik varazs menu, de asztalon egerrel hasznalja az, akinek 2 anyosa van, annyira kenyelmetlen.

    Mondjuk azt sem ertem, hogy miert nem birtak felszamolni a Gephaz-Vezerlopult kaoszt a 8.0 ota.
    Oke, hogy a 8.2-ben betettek a Gephazat a Vezerlopult helyere, de ettol meg mindig nem lett egy helyen beallithato minden funkcio.

    Talan a 8.4-re sikerul majd ismet egysegesiteni a beallitasokat. :DDD

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • King Unique

    titán

    válasz sz.balazs.95 #70 üzenetére

    "Mondjuk Win7-ről egyértelmű a fejlődés, illetve aki onnan vált, az valószínűleg semmiben nem fog hiányt szenvedni, de aki már hozzászokott a 8.x felületéhez, vagy neadjisten megszerette azt, annak szerintem a 10 eléggé visszalépés UX szempontjából"
    +1: igen, valahol sejteni lehetett, hogy a nagy "desktoposításnak" sajnos ez lesz az ára... :( Előbbi rendszerben modern felületen volt egy-néhány jó megoldás, ami kényelmessé tette a használatot, adott egy pluszt, de ugye mindent kigyomláltak, így léptünk vissza kettőt és visszasüppedt az egész a Win7 szintjére...
    Legalább opcionálisan meghagyhatták volna, külön bekapcsolhatóként az adott funkciókat, mint a legelső W10 TP buildokban, de neeem, ki kellett mindent szedni...

    (#97) duncanx: bezony... :U A másik L betűs OS-nél is nagyon kényelmesek és látványosak az asztali effektek, aktív képernyősarkok, utóbbi nagyon jó dolog. A 8.x-nél is vmi ilyesmit még lehetett nyomogatni, de 10-esnél már nem. Jó, hogy van benne virtuális asztal, Alt+Tab nagyobb méretű alkalmazásváltó is ok, de önmagában valahogy mégis kicsit kevés, főleg, ha máshoz viszonyítjuk.
    A korábban annyira reklámozott OneGet csomagkezelőféleség sem lett nagy szám. Kipróbáltam, lehet vele telepíteni, uninstallálni, de itt kb. ki is merült a tudománya és a Power Shell miatt vsz ezt se fogják tömegek nyomogatni.

    (#50) BiP válasza: "mindenki arról számolt be, hogy a bootidő az gyorsabb, mint a 7/8/8.1 esetében". - hát azért annyival nem, pl. nálam se és rendszer felállása után sem feltétlen fürgébb annyival. Majd a jövőben gondolom ezen is fejlesztenek még.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák