Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kola.11

    tag

    Azért a GPS tudására kíváncsi lettem volna.

    Volt Ulefone Future-öm (pár hét után egyik pillanatról a másikra RiP, aztán a cserét már nem volt bátorságom használatba venni), de imádtam a kialakítását meg a méretét, és a keret nélküli kijelzője után már nem nagyon tudok elképzelni telefont ilyen "feature" nélkül, iszonyatosan jó volt kézben tartani, és jól lehetett egy kézzel kezelni, de ugyanezzel a procival egy katasztrófa volt a GPS (folyamatosan dobálta a pozíciót minden szoftver alatt, legyen az a Google Maps v. pl. Sygic).

    Most egy XA Ultra-val "küzdök" (szégyellheti is magát a Sony, hogy nem 5,5"-ban hozta ki ez azt egyébként jó telót). Az XA Ultra is ugyanezzel a procival van ellátva, de ennek hajszálpontos a GPS-e, még soha nem dobta el egyetlen GPS-t használó program sem nálam a jelet.

    Jó lenne tudni, melyik irányba húz a Mars ebből a szempontból.

    Jó látni viszont a tesztből, hogy legalább a WiFi-t és a 4G-t tartja stabilan, amire az Ulefone Future nem mindig volt képes. :W

    A beszédminőségről is szívesen hallanék, mert az "ikertesó" Ulefone abban sem volt valami OK (én mindig hallottam a beszédpartnert, de ők gyakran panaszkodtak arra, hogy nem hallanak jól engem).

    Az oldalsó ujjlenyomat olvasó meg nem gáz, ha nem használod, főleg, ha szilikon tokba teszed a telót, mert akkor nem is férsz már hozzá. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák