Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anaren91

    senior tag

    válasz b. #87 üzenetére

    Oké akkor itt félre siklott a logikám, én valamiért arra emlékeztem, hogy a vulkán meg a dx 12 is a mantlere alapozva lett megirva, és nem sokban tér el. De a lényegen nem változtat, hogy adott egy jobb lehetőség, de a nagy halak a pénz miatt mégis egy kevésbé kedvező alternatívát választottak. Ha most az amd lenne az nv helyében ( akkor lehet ők is a tokukek vakargatnak, benne van a pakliban, a hatalom megvaltoztatja az embert) sanszos,hogy sokkal elterjedtebb lenne a vulkán, még akkor is ha az ms saját érdekeit szemelőtt tartva tolná a dx 12 szekerét, de legalább meg lenne az esély arra hogy tolják a studioknak a pénzt, hogy igen is válasszák a vulkant mert az "jobb" vagy mind kettőt ( nem tudom mennyire bonyolult az "átjárás" dx12 és vulkan között.
    Na mind egy igazság szerint ami nekem leginkább bassza a csőröm az a sok elvakult fan akik azt hiszik hogy a cégek értük vannak. Ha így lenne mindegyik a legjobb alternatíva mellett döntene és tényleg arra törekednenek, hogy a legjobbat adják a vásárlóknak. Közben meg ez nagyon nem így van. Elég megnézni a fórumot mióta kijött a ryzen. Elég sok embernek esett le elég gyorsan a tantusz hogy hoppá ezidáig mennyire vette őket hülyére az Intel.
    Én egyedül csak azért szurkolok az amd nek mert rajtuk látom hogy legalább próbálnak új dolgokat letenni az asztalra, és nem a kötelező csontot odavetni hogy nesztek itt van 5%.
    A legnagyobb hibájuk az, hogy túl gyorsan akarják " megvaltani a világot" mint pl a buldozerrel. Ami manapság olyan programokban ami tényleg kihasznalja a több magot annyira már nem tűnik rossznak mint amikor kijött. Csak akkor még a szoftverek nem tartottak ott, hogy kamatoztatni tudják.
    Na mind egy lényeg a lényeg,hogy elég sok mindent letettek az asztalra, de valahogy mindig balul sült el nekik.
    De az tény,hogy az olyan szintű programozás lenne a cél ami konzolokon elérhető, de hát ennyi versenyző mellett ez sose fog megvalosulni mert valakinek mindig hátrányt fog jelenteni.

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák