Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sys25

    aktív tag

    Az én kis álomvilágomban egy cigisdobozméretű androidalapú vagy windowsos wifis-bluetoothos multimédiaboxban tudnám elképzelni a K1-et,ahol aztán nem számít a fogyasztás.128gb háttértár,4K videólejátszás,HD game, xbox/ps kontroller támogatás stb.Amolyan "HTPC". :D

    Amúgy egyre jobban nem értem hogy minek kellenek ezek a brutál soc-ok,főleg telóba/táblába
    Egy bizonyos pontig megértettem,az android miatt,de mostmár eljutottunk odáig hogy egy kis optimalizáció és egy Snapi 600 szintű soc szinte mindenre elég,a snapi 800/801 párosról már ne is beszéljünk.
    Pc-nél megértem hogy bizonyos esetekben kell az izom vas a munka vagy játék miatt,de egy telón ez a hardver fejlesztés az esetek többségében csak a gyártók egymással való versengésére és a vásárlók e-pénisz növelésére jó,valós haszna nincs.
    Ha ez a Soc esetleg valami win-es táblában jelenne meg egyszer,akkor arra még azt mondom hogy ok,win alá azért nem árt az erő ha az ember a netezésen és filmezésen túl valami komolyabbra is használná.

Új hozzászólás Aktív témák