Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz anulu #10 üzenetére

    Olvastad Oliverda cikkét? [link]

    Láttad benne a számokat?

    Gondolom egyedül is tudod értelmezni a számokat és egy, a valóság befogadására alkalmasabb pillanatodban átgondolod amit írtál. :R

    (#13) idegen lény:

    Több ponton értek egyet az általad megfogalmazotakkal sem mint ellentmondanék.
    Ugyan akkor azt is látni kell, az ilyen tartalmakért pénzt fizető emberek többsége maximum napi 1-2órát játszik (még..). Véleményem szerint inkább ez mintsem TV-t nézzen, értelmes filmet azt sem tudom mikor láttam utoljára, Hollywood már csak a hulladékot termeli. Inkább ez mintsem a facebook, okostelefon buzerálás vagy heti 4+ szer kocsma. Tudom, haverok buli fanta, meg a f@szom.., már elnézést.

    Butulás az van, meg agymosás meg értékrendek kifordítása, irányíthatóság és megvezetés, hamis értékek hajszoltatása. Ugyanakkor egyre inkább azt veszem észre, leginkább pont azok játszanak sokat vagy a kelleténél többet akiknek hányingerük van ettől az egész folyamattól, tenni nem tudnak ellene, hát kizárják.

    Persze ez egy emberes oFF itt, no és persze nincs az a billentyűzet ami túlélné azt ha ebbe a témába csak érintőlegesen is befolynék/belefolynánk.

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák