Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz proci985 #41 üzenetére

    Az biztos hogy dunia engine 2-t használ de durván módosítottat.

    Remélem nem lesz ez a szopás vele mint az AC Unitiyvel. A Far Cry 3 egész jó kis játék volt, én nagyon bírtam ott a trópusi szigetvilágban való nyomulást, reménykedem hogy jó lesz a 4 is.

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • b.

    félisten

    válasz proci985 #72 üzenetére

    Amit leírtam , a mesterember dolog átvitt értelembe volt, teljesen tisztában vagyok alapvető közgazdasági dolgokkal. Ezzel szemben hetente jelennek meg nem a Gameworks által megalkotottés az Ubisoft gondozásában kiadott játékok, amik ezerszer jobban megírt és optimalizált játékok pedig kevésbé pénz bő kiadók és kevésbé hypeolt nevekkel kell dolgozniuk,ráadásul az árbevétel sem garantált, szemben ezzel a címmel. Valószínűleg ugyan úgy gazdasági érdekkel vezérelve mint a jelen esetben. Rájuk értettem a mesterember kifejezést. Ez amit felvázoltál abban erősít meg, hogy ez teljes egészében programozói és kiadói "bűncselekmény" semmi más. Felesleges mentegetni őket, mert nincs miért.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz proci985 #74 üzenetére

    Nincs miért lehiggadnom , én nem vagyok ideges.Ahhoz szólok hozzá és arról beszélek, amiről szól maga a cikk, semmi másról. Attól hogy valamit nem veszek meg, lehet róla véleményem , mint ahogy van is. Nem rendeltem elő, csak gondolkodtam rajta, mert baromira érdekel a story és szeretem az eddigi részeket a 4. részig bezárólag.
    Egyszerűen nem értek egyet ezzel az üzletpolitikával , meg még rajtam kívül pár ezer felhasználó és tesztelő, cikkíró. Éppen ezért nem tudom elfogadni azt sem, hogy próbálod megmagyarázni mennyi mindennek kell szegényeknek megfelelniük. határidők , elvárások stb.( nem mellékesen ez így van minden egyes ember munkájában ) Csak itt jelen esetben a legfontosabb , a felhasználóknak való megfelelés maradt el. szorult háttérbe. Amúgy megkérdezném ,hogy te minden leírt szót szó szerint veszel ? :) "Bűncselekmény" idézőjelben. nem PTK ra gondoltam természetesen. hanem arra hogy félrevezetik és kihasználják a játék fogyasztóit, rajongóit . Félkész és hibás terméket értékesítenek. A legújabb patch miatt most éppen az online felület nem működik sok felhasználónak. szóval még a javító patch is újabb hibákat hoz elő. szuper!

    FC4 megrendelve nálam is :) most rendeltem meg mikor olvastam a pont számokat az előbb a hírnél :) :) :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • schwartz

    addikt

    válasz proci985 #74 üzenetére

    Adjanak ki demot. Vagy adjanak ki letoltheto teljes verziot ami egy-ket ora jatekido utan kerje csak az aktivalast. (ugy eldontheted, hogy megeri e vagy sem a penzet) De igy elmehetnek a sunyiba... Az ilyen szemetbol meg a viragboltit is kar kiprobalni.

    If he dies, he dies.

  • Gergosz2

    veterán

    válasz proci985 #81 üzenetére

    Hát a fene tudja , hogy ez bűncselekmény-e , de én úgy gondolom valami ellenőrzés nem ártana már a játékpiacra. Konkrétan nem tudom, hogy nézne ki , de kéne valami kontroll, hogy akárhogy, akármilyen minőségben ne lehessen kiadni egy játékot.

    Ha ilyen félkész a termék akkor a kiadó 72-es betűmérettel írja rá a dobozra, vagy jelenleg meg 5 warning ablak vásárláskor és a játék indításakor, hogy sok jóra ne számíts még, nincs kész a játék. Vagy alapból nem kéne engedni , hogy megjelenhessen egy játék ilyen formában.

    Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

  • b.

    félisten

    válasz proci985 #81 üzenetére

    Pár problémát látok a felvetéseddel. Azt hogy nem tudhatod ,hogy egy programozó 80 órát dolgozik e egy héten náluk. És mondjuk nekem 20 éve nem volt ilyen álomhelyzetem, ami 40 órás munkahetet engedélyezett volna,de szerintem van így még pár százezer ember, akár a tecsóban árufeltöltőként vagy bárhol. Én ha nem jól végzem a munkámat ugyan úgy kirúgnak, számon kérnek, vagy a benzinkutast , vagy a gyári összeszerelő munkást is. Ha silány munkát végzek keresnek helyettem mást. Mint írtam, van jó pár játékfejlesztő cég, akik nehezebb körülmények között kevesebb pénzért ennél kevésbé neves játékokkal foglalkozhatnak,mégis megugorják a kötelező mércét, vagy legalább is nem egy ilyen bughalmazt pakolnak eléd. Ez a problémám. Ez egy lehetőség volt a gameWorksnak , hogy bizonyítson, hiszen egy A+ címet kaptak kézbe, hatalmas rajongótáborral stb. Azért egy Assasin Creeden dolgozni bármilyen programozónak, egy hatalmas lehetőség, bárhonnan is nézem a helyzetet. El hiszem én , hogy az Ubi nyomására adták ezt így ki, de nem szabadott volna. Ebben teljesen egyetérthetünk. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák