Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    Tudomásom szerint ez az első olyan multicím ahol ennyire elkülöníthető a pc versus konzol minőség és itt sem a hardware miatt. A többi játék esetében mind a pc mind a konzol verzió rossz minőséget produkált és csak idővel lettek használhatóak, a unity kifejezetten bántó a szemnek a cikkben. Pc-re irányuló trend felállítása szerintem erős és túlzó.

    A cím természetesen igaz ettől függetlenül és teljesen jogos az erre a játékra irányuló kritika, de megint azt a látszatot kelti a "véleménycikk" hogy konzolon nincsenek problémák. Kevesebb van ez tény, de szignifikánsan? Én tényleg nem tudok még egy ilyen címet említeni ahol ilyen mértékű a differencia.

    A másik mostanában megjelent két nagy cím, gta5 és witcher3 esetén ráadásul a pc-n inkább megmutatja képességeit mint a konzolon.

    Vélemény: nem engednék vélemény cikkeket a ph!-n, mert megtévesztő, mert sokak számára hiteles és szakmailag jól felkészült ember írja, ennél fogva a címzés ellenére is sokan téves következtetést vonhatnak le belőle.

    A mai játékkiadás, játékfejlesztés minőségbeli problémáit szerintem nem lehet a pc-vel összekötni, mert minden platformon (talán nintendo kivétel) sok hiba van és rengeteg megtévesztés kamu videokkal, amiből csak a day0 több gigás patchek maradnak és a butított grafika. Ez egy szerteágazóbb probléma sajnos, játékosszemszögből nézve.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz front3r #28 üzenetére

    Te magad írod, hogy patch patch patch...bakker az én x360 konzolomnál is még alig volt patch, pont ezért élveztem, ott aztán nem kellett görcsölni ilyenek miatt. :DDD Mostani konzolok sajnos pont hogy megközelítik egyre jobban a pc "minőséget" ami véleményem szerint ilyen volt mindig is, ez van, ezt már tudjuk hogy "ilyen" vannak címek amik ilyenek és lesznek is. De pont erre jön ki egy cikk...hát ez eléggé spanyol viasz. Az viszont hogy konzolon kell várni a patch-re sokkal kevésbé megszokott dolog, de arról miért nincs vélemény cikk? Ezért nem jó a vélemény cikk, mert ez a batman okádék (pc-n) olyan hatással volt a cikkíróra hogy "tollat" ragadott mert tényleg nagyon kókány, buzdító ereje volt ennél fogva :). Csak közben a háttérben ott van egy másik nagyon komoly probléma egy területen, mely terület pont pozitív példaként jön le a cikkből. :N Ez sem jó. A játékosok átverése teljesen általános lett, extrém példák kiemelésével egy adott platformra nagyon nem jó általánosságot írni jelen körülmények között.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz Silenzio #134 üzenetére

    Ha egy feltételes módú "nem enged" ige hatósági eljárás érzetet kelt az emberekben arról nem tehetek, különösen abban a szövegkörnyezetben ami ezt a mondatot követte, láthatod hogy nem ész nélkül vagdalkoztam. Szerintem nincs itt a helye, nem engednék ki egy ilyen cikket a fő oldalra. Attól hogy nincs ráhatásom, a véleményem leírhatom, különösen hogy nem cikkíró vagyok hanem az oldal egy látogatója. Erre való a fórum ahogy írod... :)

    Úgy gondolom a blog szekció tökéletesen alkalmas lenne ilyen jellegű fejtegetésekre. Csak hogy tisztázzuk, volt már egy ilyen cikk is: Vélemény: a szoftveres fejlődés hiánya új szélsőséget teremt PC-n - miközben az adott cím középkategóriás pc-n szebben fut mint konzolokon. Ezért írtam amit, ha valaki régóta itt van az már könnyen átlát a cikkeken. A kiadók ilyen jellegű magatartása eddigi gyakorlati példák alapján nem törvényszerűen a pc-re irányul, de ha egy játék éppen konzolon megy nyögvenyelősen arra sem vagyok kíváncsi a prohardver főoldalán. De egy vagyok a sok közül, erre is rákattintottam, írtam is, így a cikk végülis sikeres és valótlanságot sem állít, így "túlélem" ha ilyen irányba megy el a prohardver, ez van alapon.

Új hozzászólás Aktív témák