Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz b. #21 üzenetére

    A feldolgozók számát nem én terjesztettem, hanem a Twitteren páran. De már mondták a gyártók, hogy majd a whitepaper leírja pontosan hogyan működik ez a dizájn, abból ki fog derülni, hogy miért hoz 3x nagyobb TFLOPS kb. +50-60%-ot a gyakorlatban például Borderlands 3-ban. (3080 vs. 2080) Most már én is váron a trükköt. Utoljára az R600-zal trükközöt az AMD, azóta ez kiveszett, és már igényem van valami hasonlóra. Végre lehet jó elemzést írni. :D Ezek a trükkök nekem mindig nagyon bejöttek. :)

    Erről szól a cikk. Kiderült, hogy ezek nem jönnek, ha jönnének bejelentették volna őket, és még mindig az van, hogy talán/tuti jönnek, csak valahol elvesztek, de már túrják a fiók mélyét. Sokkal egyszerűbb magyarázat is van a "7 nm, NVCache, RT koprocesszor, DLSS 3.0 és Tensor memóriatömörítés" pletykákra. Akik híresztelték, azok hazudtak, lehet, hogy nem önszántukból, egy ügyes kamuzó megvezette őket, de nem jött be, amit mondtak. És a legviccesebb, hogy most lehet, hogy a befolyt reklámpénzből, amit generáltak az oldalaikon, vagy a YouTube-on, Hawaii-on süttetik a hasukat, és röhögnek a sok csórin, aki bekajálta a kamukat, és üdülteti őket a kattintásokkal. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák