Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guriga1234

    addikt

    válasz Vesa #280 üzenetére

    "a 3D-nek egyéb negatív aspektusai is vannak, többek között az egészségre gyakorolt negatív mellékhatások képében (fejfájás, szédülés), melyek szépen behatárolhatók már orvosi tanulmányokon keresztül is" - hagyjuk már az orvosi tanulmányokat! Tudod, van az a pénz... Egyébként jó példa az ilyen "tanulmányokra" a tej esete. A tej egészséges! Később: a tej káros! Majd újabban: a tej egészséges. Orvosi tanulmányok támasztották alá mindet.
    Műhiszti ez a fejfájósdi, szédülésesdi, stb.

  • gyulank

    addikt

    válasz Vesa #280 üzenetére

    Egyrészt, én régebben vetettem fel ezt a gondolatot, mint te. Beee. De a megoldást is, mert úgy gondoltam nincs olyan hülye, akit zavar, és nem tesz ellene, ha tehet, hanem inkább fikázza. Mivel 2D-be is kicsi az a tirex, ha kicsi, megszokás kérdése, lehet úgy venni, hogy messzebbről nézem őket, csak nem akarom. És ha nem akarom, akkor nagyon nézem, és kész. Vagy élvezni akarja valaki, amennyire lehet, vagy nem akarja. Mert hülyeség arról beszélni, hogy úgy akarja élvezni ahogy nem lehet, hogy a félméteres kijelzőt 6méteresnek akarja látni 3 méterről. Van akinek nem probléma, hogy kicsi. De akinek igen, és tudja, miért venne kis kijelzőt, ha tudja, hogy azért se nézné közelebbről? Miért jelent görnyedést a közelebb ülés? Az, hogy valaki úgy helyezi el, hogy nem fér elé normálisan, megint egyéni probléma. Feltételezem legtöbben a szokásos TV a falnál, ágy a szembe lévő falnál, esetleg fotel, és közte még asztal felvonásra gondolnak TV-zésnél. Most mondjuk fél méterről nézem a 24"-os monitort, ha duplája lenne, ugyanerről a 0,5-1 méterről már elég nagynak látnék szerintem mindent, és többen elférnének, és nem kell görnyedni, ha jó magasságba van a TV, vagy a fotel. Meg ha a TV vagy a kanapé gurulós, nem olyan nagy dolog átrendezni. Meg gondolom, ha nem gurulós, akkor sem olyan nehéz, mintha CRT lenne.

    [ Szerkesztve ]

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

Új hozzászólás Aktív témák