Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PrometheusX

    aktív tag

    válasz pusszycat #10 üzenetére

    Valóban, általában biztosítják a második SSD/HDD helyét a 17.3"-os gépekben általában, viszont már minimális felár ellenében lehet SSD-t kapni a piacon (12.000 - 15.000 forint között simán), így nem értem miért nem teszik alapfelszereltséggé - hiszen annyira nagy többletet nem jelent a vásárló számára (persze van akinek számít az a plusz pénz, de nagyon sokat dob a rendszer sebességén általánosságban véve). Viszont a billentyűzet háttérvilágítása már prémiumnak számít, így consumer gépekben nem nagyon lehet megtalálni. :( De igazad van, még business kategóriás laptopokból is sokszor kispórolják a háttérvilágítást.

    Ami engem bosszant - kicsit offtopic, de csatlakozik a billentyűzet és a háttérvilágítás témához - az az, hogy miért nincs egy normális billentyűzet, aminek rendes, fehér háttérvilágítása van. Nem is kéne gamer vagy mechanikus billentyűzetnek lennie, elég lenne egy elfogadható árú, minőségi billentyűzet aminek jól látható, állítható fényerősségű fehér háttérvilágítása van. Valószínűleg én keresem rossz helyen de én nem találok egyetlen ilyen billentyűzetet sem elfogadható áron.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák