Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz s:zozo #39 üzenetére

    Nyilvan tulzo pelda volt, amivel arra celoztam, hogy barmit meg lehet szokni, az ember egy hihetetlenul rugalmas leny, gyakorlatilag amit tul tudsz elni, azt meg tudod szokni. Innentol kezdve meg az, hogy sokan alacsonyabb frissitesi frekvencias VR headset-et hasznalnak es megse lesznek betegek, nem erv a mellett, hogy a frissitesi frekvencianak nincs hatasa a motion sicknessre. Ha eleve alacsonyabb frissitesi rataju szemuveget probaltal, akkor ahhoz fogsz hozzaszokni es semmi bajod nem lesz tole, max ez a hozzaszokas kicsit lassabb lesz. Amit fentebb irtam az annyi volt, hogy olyan programokban, amik tobbet kovetelnek ilyen teren (pl rally, repuloszimulator, stb) kimutathato, hogy a nagyobb frissitesi rataval jobban birjak az emberek, nem azt jelenti, hogy a kisebb frissitesi ratat senki nem fogja birni.
    Akinek meg nincs semmi osszehasonlitasi alapja, az nyilvan nem is fogja tudni, hogy lehetne jobb/mas is, szepen meg fogja szokni azt, ami van, csak az esely nagyobb ra, hogy ha erzekeny erre, akkor meg roszabb lesz neki.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák