Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz beloadjoker #32 üzenetére

    Samsung Galaxy S, Samsung Ace 2, Alcatel OT 995, ZTE Blade, Alcatel Idol 2 mini S <---- (a legrosszabb készülék amit valaha a kezembe fogtam.) De nem is sorolom.. Nagyon sok Androidos készülékem volt,de tényleg nagyon sok.. És igen mint látod vannak nem 3 évvel ezelőtti modellek is a palettán amiket használtam.. Sajnos kénytelen voltam használni őket,mert kellett a munkámhoz (email,chat),de mindegyik mellett volt egy nem okos Nokia amit amúgy használtam.

    (#33) Lacy6
    Igen is sok fogalmam van róla,mert mai napig is vannak a kezemben androidos készülékek viszont ha tudom kerülöm őket.

    (#34) Paul119
    Sok AMD userrel vagy kapcsolatban gondolom és azért tudsz általánosítani.. Gondolom Nvidia kolléga.. :)
    Istenem.. :D :C

    Jah és,hogy ismételten legyen támadási alap amibe belekapaszkodhattok kedves android fanok... Jelenleg Nokia Lumia 820-am van.. Előtte N8,Lumia 625,Lumia 520. És ezt sem sorolom tovább...

    Rohadtul nem ismertek,de mindjárt betámadtok,mert nem dicsérem azt a "csodálatos" általatok hőn szeretett rendszer amit úgy hívnak android.

    Viva Ph aljanép.. Szájkarate meg a beszólás az megy.. :)

    Mondtam.. Nem akarok android vs más rendszer vitát szóval részemről befejeztem..

    Szerk:

    (#35) Paul119
    Röhejes vagy :D
    Ja most olvasom az aláírásod.. Akkor ezek szerint Te alapból az ilyen nagyképű hipp-hopp köcsög kultusz beszólós cselekedjünk anyuval szemben és utáljuk aki nem rímekben fossa a sz@art a szájából fan vagy.. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák