Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    Én eléggé Nokia párti vagyok és szívesen vennék a jövőben is Nokia készülékeket,de nem Androiddal...
    3 éve megszabadultam hál' istennek attól a szörnyű rendszertől és most a kedvenc telefon gyártó cégem is átáll arra a rendszerre. Persze érthető,hogy nagyon más nem maradt neki. Bár én még mindig azt mondom,hogy ülnek okosok a Nokiánál. Lehet,hogy kéne egy kis pénzt fordítani rá és új életet lehetne lehelni a Symbian rendszerbe egy átgondoltabb fejlesztéssel. Sajnos a Nokia ott tolta el,hogy nem feküdt rá keményen a Symbian fejlesztésére..
    Én szorítok a Nokiának,hogy újra felvirágozzon. Egy ekkora és hőn szeretett cég nem hiszem,hogy annyit érdemelne,hogy csak úgy eltűnik a köztudatból mint telefongyártó...
    Csak így tovább Nokia! :)

    U.I.: Hagyd a fenébe a szardroidot! :)

  • MK VII

    veterán

    válasz Lacy6 #27 üzenetére

    "A "szardroid" a piacon elérhető egyik legjobb rendszer." <--- Ezt ugye nem gondoltad komolyan. :)

    Az android színvonala a béka segge alatt van.

    Nem akarok ebből egy Android vs bármi más rendszer vitát.. Szóval inkább hagyjuk.. Neked is és nekem is megvan a kedvelt rendszerünk.. Menjünk el egymás mellett.. :D
    Nagyon sokáig használtam androidot és csak szivacs volt vele.. Egy életre letettem róla és sok más barátom is.
    :R

    [ Szerkesztve ]

  • MK VII

    veterán

    válasz beloadjoker #29 üzenetére

    Az előző hsz-emet szerkesztettem...
    Szerintem itt hagyjuk is abba... Mert csak szét offolnánk ezt a topikot.

  • MK VII

    veterán

    válasz beloadjoker #32 üzenetére

    Samsung Galaxy S, Samsung Ace 2, Alcatel OT 995, ZTE Blade, Alcatel Idol 2 mini S <---- (a legrosszabb készülék amit valaha a kezembe fogtam.) De nem is sorolom.. Nagyon sok Androidos készülékem volt,de tényleg nagyon sok.. És igen mint látod vannak nem 3 évvel ezelőtti modellek is a palettán amiket használtam.. Sajnos kénytelen voltam használni őket,mert kellett a munkámhoz (email,chat),de mindegyik mellett volt egy nem okos Nokia amit amúgy használtam.

    (#33) Lacy6
    Igen is sok fogalmam van róla,mert mai napig is vannak a kezemben androidos készülékek viszont ha tudom kerülöm őket.

    (#34) Paul119
    Sok AMD userrel vagy kapcsolatban gondolom és azért tudsz általánosítani.. Gondolom Nvidia kolléga.. :)
    Istenem.. :D :C

    Jah és,hogy ismételten legyen támadási alap amibe belekapaszkodhattok kedves android fanok... Jelenleg Nokia Lumia 820-am van.. Előtte N8,Lumia 625,Lumia 520. És ezt sem sorolom tovább...

    Rohadtul nem ismertek,de mindjárt betámadtok,mert nem dicsérem azt a "csodálatos" általatok hőn szeretett rendszer amit úgy hívnak android.

    Viva Ph aljanép.. Szájkarate meg a beszólás az megy.. :)

    Mondtam.. Nem akarok android vs más rendszer vitát szóval részemről befejeztem..

    Szerk:

    (#35) Paul119
    Röhejes vagy :D
    Ja most olvasom az aláírásod.. Akkor ezek szerint Te alapból az ilyen nagyképű hipp-hopp köcsög kultusz beszólós cselekedjünk anyuval szemben és utáljuk aki nem rímekben fossa a sz@art a szájából fan vagy.. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • MK VII

    veterán

    válasz Paul119 #59 üzenetére

    Úgy látom vagy az értelmező képességed van a béka segge alatt vagy olvasni nem tudsz.. Bár,ha akármelyik is egy csecsemő szintjénél tovább fejlődött volna benned akkor talán azt is el tudtad volna olvasni vagy értelmezni,hogy a mai napig használok android telefonokat (sajnos) csak próbálom kerülni.

    Te jó ég!! Az írásodból tökéletesen látszik,hogy közöd nem volt sosem Ati kártyákhoz. Ha lett volna akkor nem írsz ekkora marhaságokat. Maximum Nvidia fan blogokból olvasgatod ki,hogy miért szar az Ati kártya...
    Közöd nincs a valósághoz.. ;)

    Az meg,hogy a helyesírásod milyen már kb meg sem említem. Annyit hozzátennék,hogy egy mai kisiskolás is érthetőbben ír.. Ahelyett,hogy ennyi marhaságot össze vissza olvasol a neten és osztod a hülyeséget, tanultál volna meg helyesen írni. Bár gondolom gyakoroltad az Undergroud élet szépségeit a szipus haverokkal a streeten.

    Bizonyítottad,hogy értelmi képességed még egy földalatti ( Underground,ha így jobban tettszik ) vakond képességeit sem karcolja. Hogy a Te szóhasználataiddal éljek.

    Annyira nevetséges vagy,hogy az már már emberfeletti. Nem baj.. Uri Geller mellé még elmehetsz tehetségnek.
    Csók a családnak :C
    Na és most fejeztem be ezt az értelmetlen szájkaratét értelmetlen emberrel. :R

Új hozzászólás Aktív témák