Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Psych0 #13 üzenetére

    jah, a hp2 tényleg jó volt nagyon... azóta meg a mw volt az egyetlen, ami tetszett... a 2 underground, carbon, pro street meg ez a szörnyűség sehol nincs már az elődökhöz képest... emlékszem, hogy rá voltam indulva középsuli végén a porsche-re... és voodoo1-el szépen ment :) elfogyott tényleg a fantázia és minden évben kiadják a szokásos sportjátékok mellé az új nfs-t is :( a sportjátékaik sem azt a színvonalat képviselik, mint szűk 10éve... :( nhl99-2000-el rengeteget játszottunk... fifából is a 2000 jó lett még nagyon, onnantól nem is követem, mert átvariáltak benne mindent :(

    egyébként miért nem csinálja az ea a sportjátékaival azt, hogy nem ad ki minden évben új részt, hanem a legutóbbihoz csak "letölthető szezon" lenne? és amikor technikailag eleget tudnak fejleszteni, akkor jöhetne az új rész... ja, a pénz miatt :S mert amíg el lehet adni minden évben ugyanazt más dobozban, addig ezt fogják csinálni :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Yany

    addikt

    válasz Psych0 #13 üzenetére

    Nem értem, hogy mi ez a rinya: már régóta kinn van a Flatout 2, ami nemcsak nagyon gyors (akár gef 6600-zal is simán megy), de a grafikája is elég frankó (ízlések és pofonok), fizikából meg lealáz minden árkád cuccost. Akinek neon kell, ott az nfs, de a fizikáért sírókat nem tudom megérteni, van világ az nfs szérián túl is ám, gyerekek! Nincs királyabb autós gáma a Flat 2-nél, ha zúzni akarsz másokat, eszméletlen élvezetes minden pillanata multiban a neten.

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák