Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GMalik

    tag

    válasz joey04 #72 üzenetére

    Én nagyon szívesen befogok neked számolni, amint letelik az 1 év az iphone7 kapcsán..
    Elvileg belevették a mérnökök a ligthning female csatlakozo nagyobb igénybevételét..
    Én elég sűrűn használom a csatlakozóját, hangteszteléskor, összehasonlításkor, usb dac eygsékek ki-be dugásakor.. semmi lötyögés nem tapasztalható azóta és én ráadásul a hagyományos cck2.0 használom, ami egy usb female-ből áll, tehát tölteni se tudom közben. :)
    Biztos kopni fog valamikor, de elég masszív belül.. max az apró "kattanás" szerű záródás fog majd halkulni az enyhe kopás miatt.
    Mióta kiveszegetik a 3.5mm jack aljaztot a telefonokból, megnőtt a DAP-ok tere forgalmazás terén, nem furcsa? Minden egybeesik.. üzleti világ márcsak ilyen..
    Ha egyszerű ember vagy, hallgass speciális d/a konverterrel ellátott technológiailag fejlett fülhallgatót a telefonhoz mellékelve a gyártó által és elégedjen meg bele a laikus ember vagy menjen magasabb szintekre, ahol plusz költségeket kell magára vállalni..
    Lehet benne látni a fejlődést technológiailag vagy a jack szándékos kiszorítását üzleti éa gazdasági megdontolások miatt..
    vivo legjobb audiofil telefonokat gyártó cég! Miért nincs piaca európában? NINCS RÁ IGÉNY! Japánban miért van? Mert ott a bölcsője mindennek! :)
    Talán visszavezethető mindezekre a jack elhagyása.. kitudja. :)

  • buvartacsko

    addikt

    válasz joey04 #72 üzenetére

    emlékszem amikor kijött a 6s, a sok nagyon okos mar látta maga előtt (vizionálta!!!), hogy a 3D touch miatt nemsokára mindenki szervizbe fogja hordani a telefonját, mert betörik majd a kijelző az erős nyomkodás miatt. pont ugyanaz. hihetetlen, hogy itt is megy az Apple fika, pedig a Huawei hagyta el éppen a kimenetet, a Huawei hagyta el a jack fanatikus felhasználóit.

    Magam részéről éppen most is töltődik a telefonom és mégis szól a zene a hangrendszeremen az AirPlay miatt, persze ezt sokan nehezen tudják elképzelni, pedig Droid fronton is van már egy ideje Chromcast... filléres eszközzel lehet mindent wirelessé tenni.

    Ha valakinek megterhelő egy 1 grammos adaptert hordani magával, annak javaslom hogy kezdje el sminkelni magát, és álljon be hisztis nőnek akinek semmi nem jó.

    Nekem már hányingerem van a kábelektől, rendeltem is AirPodsot, biztos az elsők között leszek majd aki ujjongani fog amikor újra behozzák a jacket mert ez ugyebár tuti így lesz. :D Kíváncsi leszek mekkora pofára esés lesz a jövőre megjelenő legfrissebb S Galaxynél. :) Az ismerőseim nagy része aki BT fülest használ már ÉVEK ÓTA, őket se úgy látom, hogy nagyon szeretnének kábelezni.

Új hozzászólás Aktív témák