Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Z10N #27 üzenetére

    Bocs, nem tudom, mit nem lehetett ezen érteni, de akkor kifejtem: kliensgépbe és workstationbe simán merek rakni már AMD-t nem csak otthon, hanem céges szinten is, mert a lassan már 4 évnyi kedvező személyes tapasztalatom okán bízom a vállalat desktop termékeiben, ellenben szerver fronton nincs még meg ez a bizalom irányukba, leginkább a személyes és/vagy közvetett tapasztalat hiányában. No meg, ahogy írtam is, egy esetleges bug esetén nem mindegy, hogy olyan terméket próbálsz működésre bírni, ami a piac bő 80 százalékánál évek óta dübörög, vagy valamit, ami még csak most terjed el.

    WS-be 3700X és 3800X kerül, gyári hűtővel, fixált allcore órajellel (4.0 / 4.2), 1,2125 vcore mellett, BallistiX 3200-as RAM és MSI B450 Toma II lap illetve valamilyen QUADRO társaságában. Felesleges ennél nagyobb hűtés rá, ilyen terhelés mellett a fixált vcore miatt nincs thermal drop, ráadásul a magasabb allcore kedvez a tervező szoftvereknek (CREO).

    [ Szerkesztve ]

  • hallador

    addikt

    válasz Z10N #27 üzenetére

    Azért a nagyvállalati rendszerekben kicsit máshogy megy. Itt nem elég ha itt Abu leírja, hogy az AMD magával versenyzik. Ez nem nagyon fogja érdekelni a Cisco-t, HPE-t, VMware-t és a többieket. Mert ott sajnos nem lesz elég.
    Az AMD szerveres történelmét megnézve én sem bízom benne szerver fronton, ha pl eltelik 6 - 8 év és még mindig í]y állunk, akkor elkezdem meggondolni, hogy ajánlom-e ügyfeleknek. Mert eddig az elmúlt 20 évben sajnos nem adott bizalomra okot az AMD üzletpolitikája. Igen Epyc, meg nagyon bivaly, meg 64 mag meg hú, de ez bolt 2005-ben is aztán 3 év múlva már nem annyira volt hú.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák