Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dragon3000

    veterán

    válasz Chaser #133 üzenetére

    viszont mikor ennyire jelentős különbségek vannak fogyasztásban, teljesítményben, árban, ott már kevés a marketing meg a csúszópénz, és a szerződések egyszer lejárnak, közben pedig az amd erősíti a supportot

    Nem tudom, hogy milyen az amd support szerver szinten, arról olvastam már, hogy az intel ott normális supportot kínál és régen az amd mintha ebben le lett volna maradva, ez azóta változott vagy ezek inkább belsős információk, amiket nem nagyon osztanak meg?

    Az amd nagyon nagyot tudod volna kaszálni, ha nincs készlet hiány, mentek volna a vga-k az új cpu-k a konzolok..... Biztos vagyok benne, hogy a jelenlegi helyzet nagyon fáj számukra és nem hiszem, hogy lesz még egy ilyen lehetőségük, hogy az nvidia is kb nem létező készlettel rendelkezzen. A felhasználóknak is jót tett volna, elvégre minél több a profit, annál többet tudnak a fejlesztésekre is költeni.

    A szerkesztésedhez:
    Ez egy felől jó, egy felől rossz. Jó mert felgyorsult a fejlődés, rossz, hogy régen megvetted az első i7-et és talán a 7700k-nál elgondolkodtál, hogy lassan cserélni kellene.
    Persze inkább legyen fejlődés, mint egy helyben toporgás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák