Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz antikomcsi #2155 üzenetére

    leírom a mi digis sztorinkat:

    karácsony előtt 2 nappal reggel 6kor pár perc áramszünet, áram visszajön, net kábelen van, wifi semmi... fél éve húzta be a digi az optikát és raktak be egy gigabites wifi routert... azt párszor reseteltem-áramtalanítottam, de semmi... wifi nincs... (wifi led nem világít az eszközön, de böngészőből a router setupjában be van kapcsolva és elvileg megy) betettem hálóba egy régi gagyi routert, ami adta a wifit az eszközeinknek, de samu telefonok néha nem szerették... ünnepek után hívom őket és felvilágosítottak, hogy a wifi nincs a szerződésben, ez csak egy plusz, amit az eszközük tud és ha kábelen van net, nem tudnak mit tenni (teljesen be kellene döglenie, hogy cseréljék... vagy minimum 1 szolgáltatásnak ki kellene esnie: net/telefon, ami azon jön) ....vettem egy gigabites wifis routert, amit beiktattam.... teljesen jó minden, pár nappal később véletlenül ránéztem a routerükre és világít a wifi ledje :C

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák