Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    üdv! én is ideértem :) mondjuk 2-3-4 nap késéssel pótoljuk a részeket: tegnap néztük a péntekit, örültünk volna, ha a zsótiék takarodnak haza, mert mindkettő egy nagyon alja figura... megy már mindenhol a sz@rkavarás nagyüzemben, de ők túltesznek mindenkin...

    nagyon megjátszottnak éreztük, ahogy a 2 olimpikon átadta a lehetőséget, a zsóti meg ha ekkora barátainak érezte őket, legalább azt megtanulta volna, hogy "liu testvérek", nem pedig "lilutestvérek" (amit 1 mondatban 3-szor is elmondott) ...ez a minimális tisztelet lenne :U szórakoztató a műsor ezt leszámítva és érdekes bepillantást nyerni, mi folyik ott keleten... felírtam a listára, hogy a közeljövőben kóstolni kell valami indiai kaját kíváncsiságból... indiát meg kihúztam arról a listáról, amin azok az országok vannak, amit szívesen meglátogatnék személyesen :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Napfénysüti #234 üzenetére

    van azért ebben rájátszás is rendesen, mindenesetre túltolja... akarom mondani fullba nyomja a kretént... :D

    tegnap néztük a hétfői részt: mindent összevetve nekem akkor is grétiék párosa a legszimpatikusabb :K pameláék jönnek utánuk, többiek meg jócskán lemaradva... ez a veca azért keresett magának egy ilyen papucsot, mert a férfiak többsége már rendre utasította volna... akarom modani minden férfi helyre tette volna már, ment ez a figura minden csak nem férfi :D (és itt nem arra gondolok, hogy el kell verni, mint a rongyot, habár sokaktól garantáltan kapott volna már 1 sallert)

    legundorítóbb a hétfőiben az volt, amikor zsótiék elkezdtek nyalni demcsákéknak, előtte pedig hetekig azt nyomták, hogy el kell takarítani őket és 2 műsorral korábban azért rágtak be a "szövetségesekre", mert nem nekik adták a fafigurákat, hanem inkább a gyúrósnak :U ...demcsákon amúgy nagyon látszik, hogy "nem iszik rendesen" :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    este pótoltuk a 2 nappal ezelőtti részt: demcsákékat leszámítva szépen belekóstoltak az indiai gettóba... ami nekem elég furcsa volt: grétiék kaptak egy jó nagy nulla előnyt... oké, hogy előbb megtudták, hogy hová kell menni, elcsesztek csomó időt azzal, hogy átadják a másik 2 párosnak az infót, közben akik nem tudták meg tőlük, azok is megtudták rövid időn belül máshonnan :) de ha azonnal indultak volna, akkor is összeboronálták a társaságot egy helyre, így mindenképp nullázva lett az előny (kb csak arra volt jó, hogy a készítők szítsák a játékosok közt a feszültséget: ki tart össze? ki-kinek ad át infót, megkönnyítve a játékát? stb)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Vakegérke #265 üzenetére

    ...menjen vissza akkor szépen, indiai szent tehénnek :U a kisípolt részre én amúgy azt hittem, hogy "b*d*sk*rv*a" akar lenni :DDD

    ...soha nem volt szimpatikus abban a némberben, hogy felsőbbrendűnek érzi magát mindenki másnál... csak tudnám hogy mire... oké, "iskolázott", de azon röhögünk mindig, amilyen tajparaszt akcentussal töri az angolt :D ...az anyja kb az egyetlen ember a famíliájából, aki értelmesen meg tud nyilvánulni és nem nyílik ki az ember zsebében a bicska a 3. mondata után

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz antikomcsi #332 üzenetére

    az azért gáz lenne... adják akkor át a lilutestvéreknek :D ...azt figyeltem meg, hogy a keddi-szerdai részben mintha nem lett volna már olyan idegesítő zsóti meg evelin... sőt veca sem... vagy kitolódott nálam a tűréshatár, vagy jobban figyelnek a vágásra :DDD

    ami viszont feltűnt: tegnap néztük a szerdait... baromi félreérthető volt a feladvány: 1. állomáson leírják, hogy szobrot visznek az emberek a királynak, majd jóval később amikor sikerül megfogni a jószágot, ott azt, hogy "vigyék a királynak a neki szánt ajándékot" ...folyamatosan "fogj kakast-fogj kakast" a feladvány, érthető ha benézi az ember... mint az a játék, amit el lehet játszani azzal, aki még nem ismeri: azt kell ismételtetni baromi gyorsan a kiszemelttel, hogy "fehér-fehér-fehér-fehér..." majd pár másodperc után gyorsan kell válaszolnia arra, hogy "mit iszik a tehén?" ...ha nem ismerte, tuti hogy tejet fog mondani az emberek 99%-a :K ...csak azt akartam mondani, hogy ezért a benézésért, hogy élő kakast vittek, elég nagy büntetés volt, hogy akkor takarodjanak vissza 50-60km-t :U azzal, hogy nem jó kakast vittek, semmi előnyt nem szereztek, korábban meg más játékban ha valaki konkrétan csalt, mert nem megfelelő közlekedési eszközt választott (tuktuk-ot ott, ahol azt nem volt szabad), kapott pl. 15perc időbüntetést... csak hát itt lehet 1 óra büntetés se lett volna elég ahhoz, hogy ne legyenek az első 2-ben, ha pedig visszaküldik őket, garantáltan aznap a pusztában kell aludniuk... (holott jogtalan előnyszerzés nem volt a céljuk) ...ilyenekkel azért a készítők tudnak borogatni a sorrenden

    ezt meg csak így itt hagyom, érdekes kísérlet lehetett és köze van a "reality"-khez

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Vakegérke #356 üzenetére

    reggel voltam lottózóban, ott beszélték, hogy a közelben valaki 3szobás lakást most adott el 29millióért... nem normálisak a jelenlegi árak... 11éve vettem 2szobás lakást 6.6millióért uzsorakamatra... kb 14milliót fizetek vissza a végére... már kb ott mozog egy olyan lakás ára :Y lesz ennek még böjtje is... és ez kecskemét, pest sokkal durvább... ehhez képest, amit nyerhetnek, kb semmire nem elég...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Vakegérke #359 üzenetére

    óóó, mondtam már: az én kedvencem "realityben" az lenne, ha választások előtt az összes politikusjelöltet kitennék minimálbéren tanyára, majd aki nem adná fel 1-2 hónap után, az indulhatna a választásokon :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz antikomcsi #362 üzenetére

    átgondolva amúgy ez volt a leglogikusabb döntés: mi is volt az állás medálokban?

    14 grétiéknek
    9 evelinéknek
    6-6 pedig demcsákéknak meg vecáéknak?

    duplázó kevés, csak akkor érhették volna be őket, ha "sok medált" húznak, grétiék meg nulláznak, valamint a sok medál minimum 8-at takar és holtverseny van... lényegében ennek mindkét fele teljesült és ez sem lett elég... (ha elveszik grétiék ládáját, ami 0, azzal ott marad zsótiéknak a duplázó és döntőbe lökik őket... a saját helyzetüket kb 0% esély volt javítani, így viszont a legjobb döntés az volt, hogy a szövetségesnek segítenek, nem pedig hátbaszúrják őket :U elsőre hülyeségnek tűnhetett ez a döntés, de átgondolva nem tudtak volna jobban dönteni :K )

    ui: bakker, ez a lánykérés szerintünk is egy vicc volt... tegnap néztük a különkiadást: amikor gréti ott várta a lovagot fehér lovon, mozgott vagy 10 kamerás :DDD ...kicsit sem volt feltűnő, hogy itt valami készül... mellesleg együtt vannak vagy 10 éve, van közös gyerekük, mi ebben a nagy kunszt hogy összeházasodnak? viccesebb lett volna, ha a demcsák házasodik az indiai csórival, akivel a forgatáson jött össze és indiában helyi hagyományok szerint lezavarják a szertartást... ezt szívesen megnéztem volna (ez a műsor szerintem kiemelkedik a "reality"-k közül azzal, hogy betekintést ad különböző kultúrákba... nem csak egy fullextrás villában b@sszák a rezet egész nap és pörögnek minden apró problémán, hanem kőkemény kiképzést kapnak 40-45 fokokban... mellesleg megerősít abban, hogy csak nem olyan rossz ebben az országban élni: itt is van szakadék szegény/gazdag réteg közt, de nem olyan brutális, mint amit ott kint látni)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Napfénysüti #365 üzenetére

    ...ja értem, akkor asszony hírforrása téves volt :DDD mindenesetre akkor is elég kierőszakolt volt az egész lánykérés és nem kellett volna ezzel húzni a műsoridőt

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz updog #367 üzenetére

    erre gondolsz? ...ezt néztem, durva milyen körülmények vannak... afrikában is csináltak pár hónapja hasonló videót, hogy ott milyen gettók vannak :( ahhoz képest még chennai is paradicsom... oké, hogy az ember mindig többet akar (és ez valahol rendben is van), de szerintem van egy szint, ami már bőven elégséges: azért tart ott nagyátlagban a föld, ahol, mert egy rétegnek semmi nem elég... közben meg a vagyonuk egy részéből milliók életét lehetne a normális kerékvágásba irányítani :( kínában is lehetnek cifra dolgok: ahol dobálóztak ilyen 72órás munkahetek gondolatával is... az is kemény lehet: 7/6nap 12órában... (kb annyi pénzért, hogy ne dögöljön éhen az ember és legyen fedél a fejük fölött sokadmagával egy 30-40m2-es ablak nélküli lukban)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    este néztük a szerdai részt, valami nagyon nem stimmelt az időkkel:

    elindultak így sorban A-ból C-be: grétáék, demcsákék, +10perc büntivel "gecáék"... demcsákék nem álltak meg közben a B pontnál, hanem 1 fuvarral mentek C-ig... grétáék megálltak, új fuvart fogtak, majd C-nél megoldották a teljes feladatot (2 rontással, ami kb 2x5 perc), amikor elfelé indultak, akkor estek be demcsákék és az ő platósukkal mentek tovább... kicsire rá estek be vecáék... akiknek volt 10perc büntije, de mivel grétiék 2-t rontottak, ez a difi itt elment... vagy a valóságban később indultak demcsákék vecáéknál és csak a vágásban tették őket előbb, vagy megálltak valahol-valamiért, amit nem láttunk :U furcsa volt nagyon... ha vecáék jóval később esnek be, nem tűnik fel... de lényegében behozták a 10perc lemaradásukat, azt az időt, amit a memorizálással töltöttek és az új fuvar fogását (minimum 15-20perc, ha 5-10 percig memorizáltak és azonnal fogtak fuvart)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Vakegérke #432 üzenetére

    tegnap néztük a pénteki részt: kamerások direkt mutogatták, hogy a parkban több helyen kint van a piálni tilos tábla... mégis elég látványosan ott volt az ázsia logós borosüveg a társaság előtt (akik persze nem ittak) ...attól lett volna csak látványosabb, ha piros cimkét tesznek rá :D

    érdekes volt az összefoglaló: asszonynak mondtam, hogy játszanak nagyon az idővel meg "szoros befutót emlegetnek" ...amikor gecáék elindultak a végén nórihoz, akkor már szürkület volt, fel volt kapcsolva az autók lámpája, közvilágítás is működött... amikor pedig grétiék fogták az utolsó fuvart, akkor még világos volt... elég egyértelmű volt a helyzet... drámát azért tettek bele, futás is volt a végén... majd amikor vecáék beestek másodikként, már korom sötét volt :C saccra eltelt közöttük 30-60 perc... (kb amikor grétiék befutottak, akkor indultak el ők is a célba)

    feladatoknál pedig a thaibox-nál, majd a tuktuknál valószínű úgy volt megadva, hogy próbáljuk sz*patni mindkét párost az esélyegyenlőség kedvéért 10-10 percig, majd azután engedjük befejezni a feladatot :K ha komoly lett volna a küzdelem, szerintem a törpe ábelt is percek alatt leabálja úgy, hogy nóri helyett a balesetire megy :D grétiről meg akkor ne is beszéljünk... utána a tuktuk meg szintén engedett egy idő után: ha komolyan veszik, terveznek neki egy olyan oda-vissza-cikk-cakk útvonalat, ahol folyamatosan meg tud lépni: azzal a vacakkal bárhol (akár) járdán meg lehet fordulni, egy személygépkocsival azért rosszabb a mozgékonyság

    mindenesetre a műsor kedvet csinált az indiai kaja megkóstolásához, mert ez eddig kimaradt az életünkből... tegnap be is vásároltam 2 szószból ...egyik nap megkóstoljuk, hogy milyen (valószínű nem olyan lesz, mint egy indiai kajáldában, ami nincs a városban, de az ízvilágból majdcsak mutat valamit)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák