Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joghurt

    addikt

    Részben rosszabbra (gagyibb, hatásvadászabb) számítottam, részben hagyott hiányokat a reklámozotthoz képest. Voltak érdekes dolgok, voltak, amiket érdekes lett volna elolvasni, ha a gyerekek nem rohantak volna tovább, valami számukra érdekesebb látványossághoz.
    A magyar specialitásokat más kiállításokról (Planetárium, exKözlekedési Múzeum) hozták ide, így gyakorlott fiús apukáknak már nem jelentett újdonságot.

    Értem én, hogy ez egy NASA nevével eladott rendezvény, de az oroszokat jelentőségükhöz képest eléggé háttérbe szorították. Ráadásul mivel a feliratokat itt nyomtatták (a táblákon átnyomódott alattuk az angol), simán lehetett volna cirill betűkkel IS, illetve a magyar átírási szabályokat követve leírni a neveket.

    Összességében megérte elmenni rá. Jó kérdés, hogy így most, zárás előtt mennyire fogja elrontani az élményt a várakozás. Vasárnap 8 után bemenve egészen kellemes volt a hely, de 9-től érezhetően nőtt a népsűrűség, 10-kor pedig már hosszú sor kígyózott a bejutásért, ami gyerekkel nem lehet túl kellemes.

    A tej élet, erő, egészség.

  • joghurt

    addikt

    válasz Márton #4 üzenetére

    Mire a tömeg már odáig ért volna, mi már kint voltunk. :)
    De pl. én a szkafandertől annyit azért elvártam volna, hogy beledughassam a kezem, vagy a sisak belülről sisakszerű legyen.
    A legjobb poén a Mir volt, a többségre belépés után rátört a hányinger. :)
    Az ISS-imitáció már hetekkel ezelőtt is baromira leharcolt volt, ráadásul helyenként olyan HP műszerekkel, amiket nem tartok valószínűnek az űrállomáson, viszont anno laborban használtunk hasonlót. Persze kiskölöknek jó tekergetni meg nyomkodni.

    @kovsol: Egy ingyenes kiállítással nehéz versengeni. De szerintem ez még egészen korrekt teljesítmény/ár mutatóval rendelkezett pl. a National Geographic logója alatt a Mezőgazdasági Múzeumban futó programokhoz képest.

    A tej élet, erő, egészség.

  • joghurt

    addikt

    válasz kovsol #7 üzenetére

    Azért egy átlagembernek családostul még fapadossal is elég drága megnézni egy londoni kiállítást. ;)

    A tej élet, erő, egészség.

Új hozzászólás Aktív témák