Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #52588800

    törölt tag

    válasz #72042496 #3 üzenetére

    Én elfogadnám, de ilyen 100-150 euró körül. 400+ eurót nem adnék érte, akkor inkább marad a TV hangszórója.

    [ Szerkesztve ]

  • bteebi

    veterán

    válasz #72042496 #3 üzenetére

    A sógoromnak egy ilyen JBL SB450-je van. Meglepődtem, hogy milyen drága (most néztem meg, 150k körüli), és szerintem némi túlzással egy rakás szar. Mondjuk ő elvileg jóval olcsóbban vette ennél, és amúgy szereti is. A TV hangszóróitól persze jóval jobb, alap zenehallgatásra (ha nem vagy valami igényes) tulajdonképp hellyel-közzel vállalható, és jobb híján filmnézéshez is elmegy, de akkor már sokkal inkább egy Genius 5.1 - ami szintén utal arra, hogy annyira nem zseniális :P.

    Na jó, kicsit talán túlságosan is elítélő voltam, de annyiért, amennyibe került, már egy relatíve tisztességes (mini) 5.1-es rendszert is lehetett volna venni, akár erőlködővel is. A soundbar szerintem csak nagyon muszájból használható, sokkal inkább TV nézéshez, mint zenehallgatáshoz vagy mozizáshoz. Hozzá nem értőknek, meg dizájner szobákba persze nem rossz.

    A Samsung meg (továbbra is) szarjon sünt, pláne a marketing részlege. Ennyi ordas baromság benyeléséhez már nagyon HC hülyének kell lenni. Komolyan, a vastagság egy hangprojektornál (is) fícsör? Meg hogy nem kell subwoofer? Hát mozizzanak ezzel a szarral ők otthon, soha jobbat nekik :W.

    #10: Miért? Most már övék a HK, szóval teljesen jogos a Samsung matrica. Oké, jobban cseng audió fronton a HK neve a Samsungénál, de az is biztatónak tűnne az egyszeri vásárlónak, hogy a Samu (HK) milyen jó hangprojektorokat (is) gyárt.

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák