Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz #52815360 #271 üzenetére

    ad1 az efféle business kategóriás gépeken ki fog játszani? (mert a plug & play modell aztali gépnél szintén csak akkor van ha márkás gépet vettél, vagy fizettél az üzletnek hogy rakják neked össze)
    ad2 az ilyen márkás gépek/notik általában már nem konzol árkategóriában futnak, úgy hogy ez megint csak vetítés.

    Én megértem azt aki PC-n játszik, játszon nyugodtan, élvezze, de ne nézzen le mást azért, mert rohadtul nincs rá kedve.
    Az én időmben még az *.ini file-t is mindig megbuheráltuk, mert volt, hogy sokkal többet ki lehetett hozni egy game-ből (vagy legalább azt hogy elinduljon olyan vason is, amin nem kéne).
    Nálam egy ideje fordult a kocka, egésznap WIN előtt ülök, hányok is tőle rendesen. Otthon OsX-em van (MBP dedikált graf nélkül) Egyáltalán nem szerettem volna még windowsal bíbelődni. És valljuk meg sem az OsX sem a Linux nem teljes értékű alternatíva. Maradt a konzol 6éve van X360-om boldogan (és főleg egyszűen) játszom vele azt a 0-3h-t hetente.

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák