Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • col

    addikt

    válasz -Skylake- #1495 üzenetére

    Na figyelj akkor jobban. Nem azt mondtam, hogy a nekem nem tetsző tesztekkel nem foglalkozok, hanem általában nem az befolyásol. (Kicsit én is értek az elektronikához, mert ez a végzettségem, híradástechnikai mérnök vagyok. Képes vagyok kiszámítani egy adott fogyasztó teljesítményét és megsaccolni a technikai paraméterek alapján az tulajdonságait, amit elvárhatok reálisan tőle. :D ) Ahogy írtam, nekem a saját mindennapi használatomat figyelembe véve nincs gondom ennek az aksijával sem. Nyilván ha én is állandóan videót néznék rajta és pihenésképpen játszanék, de közben zenét is hallgatnék, akkor nekem is kb max fél naponta kéne töltenem.
    Nekem az az egyetlen gondom, ha valaki mindenben a keserűt keresi, mert akkor még a mézben is képes azt megtalálni. Volt már jópár telefonom, és mindig tudtam kompromisszumot kötni. Nekem a telefon nem multimédiás centrum, hanem egy kommunikációs eszköz, amit ha kell egyéb okos dolgokra IS tudok használni (fénykép, videó készítés, ezek megnézése, levelezés, dokumentum szerkesztés, stb.) De tudom, hogy nem végtelen a lehetőség és a tűrőképessége semmilyen téren. tehát ha valaki azt gondolja és azt várja, hogy a Nokia 1611-es üzemidőket hozza ki ebből pl. de a mai okostelefon dolgokat használva, azt csak sajnálom. Mindig az üzemidő és aksikapacitás a központi téma. De azt senki nem érti, hogy ezeket jelenleg ezekkel a technológiákkal nem lehet a végtelenségig tolni. Sőt...

    Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

Új hozzászólás Aktív témák