Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tiszteletes

    aktív tag

    válasz Mercutio_ #24 üzenetére

    Ez a cég méretétől, bevételétől, és a win-en dolgozó (nem dolgozó) kedves munkatársak számától függ. A kérdés feltevés a lényeg, értem én.

    És ami a legfelháborítóbb ENNEK A CÉGNEK a ****** ******* ******* cégeknek az állami szférába való integráltsága, kis hazánkban. Nyilvánvalóan 100miliókat/milliárdokat költ(het) a cég korrupcióra, amiért még mindig nem született meg a kormányzati döntés a free oprendszerek használatának irányába evezésről.

    Én (sündörség) ma búcsúztam munkahelyi gépemen a win7 pro-tól. És a cégrész integrálása miatt, (a Készenléti Rendőrség boldog családjának tagja lettünk) a rendszergazda jogosultságomtól is. Hétfőn (jah akkor nem, mert Rendőrnap, szóval kedden) már boldog Win10 userként kezdhetem a munkát. Kimondhatatlanul örülök.

    Legutóbb az év elején örültem ennyire, mikor újabb 20e Ft illetményemelésemet nyelte le a Belügyminisztérium (3 év alatt ez már a második alkalom) a narancsos rezsim. Bizonyára kellett a pénz Win10 licenszekre. Persze a média most is hangos volt a garantált bérminimum megemelésétől. "Ez komoly dolog! etc." :C

    [ Szerkesztve ]

    Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

Új hozzászólás Aktív témák