Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aSzakember

    tag

    én UltimateEars BOOM-ot nyúzok. nagyon szeretem, durva hogy mára már egy kicsi, akkus, vezeték nélküli hangszóró milyen hangzásra képes. ütés és cseppálló, 15 órát nevetve kibír, a kialakítása miatt kb 360 fokban szól és elég sok színvariációban kapható. van hozzá szoftver androidra (azt hiszem szifonra is), állítható vele EQ, ébresztő stb. rendszeresen jön rá frissítés, új funkciókkal, és nem csak a telefonos szoftverhez, hanem magához a BOOMhoz is! imádom, hogy 2 BOOM valódi sztereóba össze tud kapcsolódni vezeték nélkül (kell hozzá a telefon és a kis progi), elképesztő hogy milyen hangerő és minőség jön ki belőlük. a szoftver felismeri a csatlakozott BOOMok színét, ha megnyomjuk egyszerre a hangerő + és hangerő - gombokat, bemondja a százalékos töltöttséget.. ezek olyan kicsi és nem feltétlenül szükséges apróságok, amiktől kényeztetve érzem magam :)) és a többi fölé helyezik picivel a kütyüt.. UE BOOM :R

    I can do this in a hundred ways

  • aSzakember

    tag

    válasz Crowler #31 üzenetére

    :K

    vásárláskor kipróbáltam többek közt a Bose-t is, de pont ahogy mondod, pl a mély hang ebből jött ki a legmeggyőzőbben! főleg ha 2 Boom van, az már nagyon keményen szól sztereóban, az akkus blúcuccos kategóriában szvsz a legjobb. az asztali Harman/Kardonom nyilván nem szólja le :)) de nah. nem fogsz csalódni benne, ha ezt választod. sőt. bárki bármit mond, az ilyen hordozható mobil cuccoknál nagyon is van létjogosultsága az ütés és cseppállóságnak. sok a fika, hogy minek, meg nem fontos, de azért egyáltalán nem baj, ha nem hal meg, ha pl kint marad véletlenül az esőben, és amikor eszedbe jut és rohansz felé, hogy megmentsd, még bele is rúgsz egyet a nagy pánikban stb :D
    egyébként az még haggyán, hogy Logitech és ők nem szoktak csalódást okozni, de az UltimateEars húsz éve erre a témára van specializálódva :R de ez csak az uncsi történelem. nagyon jó cucc

    I can do this in a hundred ways

Új hozzászólás Aktív témák