Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dani_kp

    őstag

    válasz DraXoN #17 üzenetére

    Ebben a hírben szerintem sincs semmi meglepő. Én azt hittem, hogy ezt eddig is tudta mindenki. De én már immunis vagyok rá, de valahogy soha nem is érdekelt ez a dolog, nyilván azért, mert semmi olyan "extrém érdekes" dolgot nem is nézek se pc-n, telefonon meg pláne nem :N .

    https://ingatlan.com/33821564

  • laposonly11

    senior tag

    válasz DraXoN #95 üzenetére

    Egy csomó amerikai, angol és német adó, ami számunkra elérhető, közismert arról hogy kizárólag a saját és a liberál-kapitalista, tehát vadkapitalista pénzvilág, bizonyos cégek, tőzsdék, nemzetközi bankok stb. érdekeit szolgáló és az ehhez köthető általuk liberális/baloldali (a liberális és baloldali, európai környezetben már lényegében szinonima) politikai pártokat támogató híreket és álhíreket, torz és szándékosan elferdített információkat terjesztenek, a nemzetközi pénzvilág tehetős emberei a tulajdonosaik!
    Na ezeket az adókat nevezzük jogosan baloldaliaknak! (A baloldaliság abszolút fogalma mára lényegében annyit jelent, hogy a jobboldali értékekkel szemben, egy minőségileg rosszabb, esetleg újító, és/vagy valódi, tehát jobboldali értékekkel szembenálló világnézetet tehát politikia hozzáállást képvisel, azaz ideális értelmezésben a jobboldal a "jó oldal", a baloldal meg a "rosszoldal", mint a rosszak és a jók a filmekben, csak hogy ne kelljen itt a neomarxizmust magyarázni).

    Az állami médiákon nem lényeg a nyereségesség, mi fizetjük adóból, nem feltétlenül kell nyereségesnek lennie, de éppen ezért lehetnek hitelesek, és megtehetik hogy valódi híreket közölnek, és nem kell közölniük sem bulvárt sem sem álhíreket a puszta nyereség céljából, vagy olyan híreket amelyek hazánk esetében nyugat-európai, bár inkább brüsszeli, esetleg Soros féle nemzetközi spekulánsok érdekeit szolgálják. Ezért is jobbak, tehát jobboldaliak.

    "A kereskedelmi csatornák viszont meg kell, hogy termeljék a bevételt, így azt maximum a reklám spot helyek értékesítésével tudja fedezni"

    - Ez rendben is volna addig amíg, nem csak annyit pénzt szednek össze amiből nem mennek csődbe, sőt, kifejezetten látványos bevételeket termelnek nekik, nem csak a reklámok, de a tv shopos termékek, jósda és pl. találd meg a törött lábú kacsát a képen csupán 480 Ft + áfáért féle műsorok is. Ezért van az hogy az RTLklub, TV2 dolgozói kimagasló gázsikat kapnak, akár havi milliós nagyságrendben, szóval kár sajnálni őket!

    A National, Discovery és társaik, valóban színvonalasak, nekik tényleg csak a reklámok maradnak, ill. a DVD-k is.

    A Bud Spencer féle felvetéseddel nem feltétlenül értek egyet, a mai fiatalok többsége szerintem azt sem tudja hogy eszik e a figurát vagy isszák, a Chuck Norris vicceket sem értik a 25-30 évnél fiatalabbak. De ehhez valami statisztikát kellene találnom, mert így ez csak az én vélemény.

    "Bár kb. mindegy is... a lényeg, hogy mindenki megtalálhatja azt a műsort amit szeretne... és képességei megengedik, hogy felfogni legyen képes a benne látottakat."

    - Na erről kifejezetten filozófiai könyvek születnek, mert ha mindenki képes lenne fel is fogni azt amit lát, tehát helyesen értelmezni az agyába áramló információkat, akkor itt talán csuda világ lenne! :)

    Ordo est anima rerum.

Új hozzászólás Aktív témák