Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz buvartacsko #45 üzenetére

    Bocs nálam senki nem gondolja jobban ezen a fórumon, hogy az apple agyon van árazva, de amit leírsz az valamikor az őskorban volt, a mai macbook-ok baromira nem repedeztek, de ezzel ne törődj. :) Ha meg igen cserélték.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz buvartacsko #51 üzenetére

    Nem tudom két kollágámnak van egyik 2 a másik három éves a felső borítólemez megrepedt cserélték az alja hogyan tud leválni, mikor egy nagy műanyad Lap, kivéve az akkut, ami külön van? Hmm...
    Az utolsó generációnaál ezt javították én úgy tudom.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz buvartacsko #150 üzenetére

    "Te a topic indulása óta ontod magadból a baromságokat..."

    Igen természetesen, ezért is válaszolnak rá értelmezen kivévve téged, de ez téged jellemez. :O

    Egyrészt vegyél már vissza, egy picit, elismertem hogy hülyeséget írtam te viszont kicsit vagy csak érthetetlen nem nagyon csak pont annyira aki nem is akarja megérteni amit a másik mond de ez magyar jellegzetesség azzal akarsz érvényesülni, hogy okosnak akarsz tűnni de láthatóan ez nem jött össze.

    "ha nem igen komoly hűtőrendszer van a gép alatt (x220), ez ugye a kialakításából adódóan lehetetlen akkor 11".on felesleges is ez a teljesítmény, szóval a 11".os kategóriában ezt én egy felesleges gépnek tartom. EZ leginkább az árának szól."

    Figyu már az x220 pont azért melegszik mert teljes értékű processzorok vannak benne, egy teljesértékű i5 vagy i7 nem egy ULV processzor gondolom ez nem esett le, jó annak a hűtése de ott ebben a méretben lehetetlen meghűteni egy i7-et de gondololm ezt nem vetted észre, nem baj mi lenne ha nem ilyen komoly és kioktató módon írogatnál kiválló tanulmányokat :D (Ja hogy ez volt a hülyeség, amit most írtál le bocs :D)

    Valamint figyu odaírtam hogy MAGÁNVÉLEMÉNY, Neked lemaradt nem baj.

    "Nem baj ugye hogy ugyanakkora a billzete mint a 17es Prónak? Akkor lécci áruld el nekem, hogy mivel kényelmetlenebb. Nagyon kíváncsi vagyok rá. Ugyanolyan full size keyboardja van mint az X220-nak..."

    Ebben teljesen igazad is van, nem fikázásnak szántam, csak itt ha nem az a véleményem ami neked, akkor az hülyeség, de ez persze jellemző itt. Arra nem gondoltál, hogy ez picit gáz, mivel egy 17"-os gépre tehettek volna sokkal kényelmesebb billentyűzetet is (kurzor, f funkciógombok), megint nem fikázás mielőtt elkezdesz tanulmányt írni :D.

    "Neked mikor kellett utóljára fizetni a Software Update-ban megjelenő példának mondom : 10.6.7ért? Ha neked kellett, akkor téged csúnyán átvertek! Senki másnak nem. A 10.6-ról 10.7re upgrade meg ugyanaz mint Vista -> 7..."

    Ilyen cég lenne az Apple? Átver ne ezt te írtad.

    "felesleges a gép, mert túl régi a proci benne.. MÉRNEM I7?!?!?!"

    Linkeld már be hol írtam én ilyet, hogy I7 kellene egy Air-be? Komolyan? Az OK hogy írtam ilyet, hogy tehetnének bele ULV i processzort de ez sem SB volt hanem az elődje, ami jóval kevesebbet evett. Linkeld már be!

    (#151) Xero

    Nem csak a Lion-ak, hanem a processzornak inkább, amit bekapcsol a Turbo Boost azonnal nem 17 watt, hanem jóval több a teljesítményfelvétel. Ez az i architektúra egyik hátránya, ez nem az apple hibája. Aztán ott a billentyűzet világítás is, ami szintén fogyaszt. Alaphelyzetben is több a memória benne, nagyobb az SSD, szóval van ami fogyasszon. Még akkor is, ha nincs benne nVidia kártya.

    Ezen felül:

    Annak csak örülni lehet, hogy a Lion-t optimalizálták az SB-re, legalább valóban gyors lesz, erre szükség is van. Vagy optimalizálva van és kihasználja a processzort, vagy nem és akkor nem is fogyaszt annyit, a kettő nem megy, sztem jól döntött az Apple ebben az esetben.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák