Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

(#1) sp@rtan

sp@rtan
(senior tag)

Cinema Display is frissült, mostantól Thunderbolt Display lett a neve. :K

(#2) AkosL válasza sp@rtan (#1) üzenetére

AkosL
(aktív tag)

És a fehér macbbok eltűnt. :(

(#3) Kirrr válasza AkosL (#2) üzenetére

Kirrr
(aktív tag)

ennek valahogy már meg kellett történnie.

Az airek viszont végre normális procival vannak szerelve.

(#4) Black Dragon válasza Kirrr (#3) üzenetére

Black Dragon
(addikt)

Bezony, így már elgondolkodok a vásárlásán, nem is kicsit. Mac Mini helyett szeretnék egy ilyet beújítani, remélem összejön.:)

(#5) kerelo

kerelo
(senior tag)

nagyon jól jött a frissítés.És az ár is így már sokkal jobb.

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#6) Nova96 válasza Black Dragon (#4) üzenetére

Nova96
(őstag)

És akkor a mac mini hiába próbálod eladni 160e-be :DDD amikor annyiból újabb minit lehet venni. ;]

(#7) Black Dragon válasza Nova96 (#6) üzenetére

Black Dragon
(addikt)

Már rég óta hirdetem, de senki nem vágyik a kicsikére, pedig szép darab.:P De ha szükséges, akkor lejjebb viszem még az árát.:)

(#8) audi100td válasza AkosL (#2) üzenetére

audi100td
(nagyúr)

nekem nem hiányzik, viszont az új air nagyon bejövős :)

(#12) audi100td válasza passatgt (#10) üzenetére

audi100td
(nagyúr)

de lehet, mondjuk szerintem ilyen gépbe felesleges is, szerintem jól tették, a fogyasztás, hűvös/halk működés nekem fontosabb

(#13) vhunor válasza passatgt (#10) üzenetére

vhunor
(őstag)

Lehetni lehet, csak diszkrét GPU-val túllépik azt a TDP határt amibe bele kell férjenek a design/akksi miatt.

Szerk.: akinek elég a 320M, annak elég a HD3000 is. Ezek nem játékgépek, az új GPU pont úgy elboldogul az összes videóval, oprendszer eyecandy-vel mint a régi.

[ Szerkesztve ]

You need a light?

(#14) plus44

plus44
(veterán)

Na nem veszek régi Aoirt...újat akarok!!

szerk: annyira nem örülök a vga cserének, sőt! de a sokáig menjen. új proci mennyit vesz le az üzemidőből sacc per kb?

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#18) fordfairlane

fordfairlane
(veterán)

Kissé off: Az Airben aktív procihűtés volt/van?

x gon' give it to ya

(#19) sp@rtan válasza fordfairlane (#18) üzenetére

sp@rtan
(senior tag)

(#22) fordfairlane válasza sp@rtan (#19) üzenetére

fordfairlane
(veterán)

Köszi.

Épp azon gondolkodtam, hogy vajon mekkora TDP kellene ahhoz, hogy passzív hűtés is elég legyen, elvégre az alu ház jó hővezető. Akkor gyakorlatilag egyetlen mozgó alkatrész nem lenne ebben a cuccban.

x gon' give it to ya

(#28) joey04

joey04
(félisten)

R.I.P. Macbook.

Az új gépek nagyon ütősek lettek, megint. :)

(#37) madgie

madgie
(titán)

Nem értem, mi ez a hiszti a HD 3000 miatt, nekem a feleennyit tudó HD 2000 simán viszi a Team Fortress 2-t full HD-n. Ja, hogy nem megy rajta a Crysis 2? Wow... viszont az új Lion támogatni fogja at intel quick sync-et, aminek a segítségével akár full HD családi videókat játszi könnyedséggel renderel/konvertál majd akár a kis MB Air, hála a SB platformnak. Asszem erre nagyobb szükség lehet, mint a kétszer erős, de komolyabb játékra ugyanolyan ratyi IGP-re...

(#42) fordfairlane válasza nuke7 (#30) üzenetére

fordfairlane
(veterán)

Bizonyára azért szedték ki belőle, mert mint láthatod, az Air célcsoportját nem igazán érdekli a VGA teljesítménye, viszont a diszkrét GPU chip növeli a fogyasztást, bonyolítja a panelt, a gyártása plusz költség, plusz hibaforrás.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#43) alamuszi

alamuszi
(senior tag)

Hú ez szép beszélgetés.

Valaki meg tudja mondani ponosan milyen processzorok vannak ezekben az AIR-ekben. Az viszont elég szemét dolog az apple-től, hogy a MacBook-ot megszüntették, aki esetleg valamivel kedvezőbb áron akart hozzájutni MAGYARORSZÁGON egy hordozható apple géphez, most vehet agyon árazott air-t.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#44) adalbert1

adalbert1
(addikt)

Azért kár hogy itthon várhatólag a legolcsóbb is 300k-s árcédulával kezd majd...

(#45) buvartacsko válasza alamuszi (#43) üzenetére

buvartacsko
(addikt)

Biztos nagyon bánni fogja az ember hogy nem egy sárgulós, repedezős gépet vett, hanem helyette egy igényes Alu házasat. :)

(#48) audi100td válasza alamuszi (#43) üzenetére

audi100td
(nagyúr)

i5-2557M és i7-2677M-re tippelek: [link]

(#49) alamuszi válasza buvartacsko (#45) üzenetére

alamuszi
(senior tag)

Bocs nálam senki nem gondolja jobban ezen a fórumon, hogy az apple agyon van árazva, de amit leírsz az valamikor az őskorban volt, a mai macbook-ok baromira nem repedeztek, de ezzel ne törődj. :) Ha meg igen cserélték.

[ Szerkesztve ]

(#50) alamuszi válasza audi100td (#48) üzenetére

alamuszi
(senior tag)

Köszönöm a válaszod, modern belsőt kaptak, tényleg jó gépek az AIR-ek, csak lehetne olcsóbb egy picit.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.