Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apóka

    aktív tag

    A névtelenség hátrány lesz (főleg az elején) a vidékieknek. Biztosan nem veszek postával semmit attól, akit nem tudok valamilyen módon leellenőrizni.
    Sajnos az én feljelentésem nyomán is kénytelen volt már Parci keresgélni. És a rendőrségnek kiadott adatok alapján meg is lett az emberem, jogerősen elitélték....természetesen azóta sem fizetet, pedig a kamatokkal együtt már komoly összegről van szó.....de ez inkább a jogrendszert minősíti :((
    Az aprózásnál az évek alatt összegyűjtött "piros pontok" (és a hozzáfűzött kommentek) a megbízhatóságomat bizonyították annak, aki még nem találkozott velem. Ezeket sajnálni fogom.
    Az aprós fizetésnél a mértéket kell jól eltalálni....ha kevés, akkor nem fedezi a költséget, ha drága, akkor meg riasztólag hat.

    Tudom, hogy velem van a gond: alapvetően nem szeretem, hogy ha valami ilyen mértékben változik :B

    De gratulálok a fejlesztéshez és az eredményeknek őszintén örülök :R

    [ Szerkesztve ]

    Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

  • apóka

    aktív tag

    válasz Parci #116 üzenetére

    Azt értem és vágom is, hogy nem nálatok van. De a fórum /ami alapján kigyűjtik a pontokat/ viszont itt van. Ha az új hirdetési redszerbe nem rejtenétek egy ideig a PH-s "nevet", akkor az elegendő lenne.

    Esetleg az új felületen is létre kell hozni egy a hirdetéseknél megjelenő nevet?
    Azt természetesnek tartanám, hogy regisztrálni kell a hivatalos adataimmal. Így lesz?
    Bocsi ha sokat kérdezek, de ez van, ha elkezdtek szivárogni :)

    [ Szerkesztve ]

    Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

Új hozzászólás Aktív témák