Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajkó

    őstag

    válasz Oliverda #185 üzenetére

    Tudom, hogy borúsan látom a helyzetet, de az eddig olvasottak kellőképp adnak rá okot! :F
    Abban teljesen igazad adok, hogy nem kellenek az információ nélküli hirdetések, mert lehúzzák az oldalt! Igen, ez valóban szemét!

    "Nekem nincsenek adataim ahhoz, hogy ezt ilyen biztosan és határozottan ki merjem jelenteni. Jó neked hogy te ezzel nem így vagy. :) "
    Viszont az ehhez hasonló ironikus hangvételű vélemények miatt aggódom a legjobban a Hardverapró sorsát illetőleg! Nem mondom biztosra, hogy ez így van, és hogy ennyire leegyszerűsíthető, de Te sem mondhatod, hogy nincs benne logikai összefüggés! És hogy ily magasról kezeled le a dolgot ez szerintem magáért beszél.... Téged egyáltalán nem izgat az aprós rész! Ami nem is lenne gond, csak azt nem értem, hogy miért a magasabb rang jár nagyobb előnyökkel? Miért nem az aprós aktivitás? Gondolok itt a pozitív értékelések, vagy a hirdetések számára! Ha már az apró sorsáról van szó, akkor igen is legyen az a mérce! Ez igen is így lenne tisztességes!
    Én is évek alatt kapartam össze az értékeléseimet, mint sokan mások, akik talán nem is fognak értesülni a változásról (mert nem posztolgatnak állandóan a fórumon), csak akkor amikor már az bekövetkezett! Szerinted Ők (velem együtt) mit éreznének, ha egyszer csak észreveszik, hogy oda a "gerincük"? Valószínűleg első körben haragot, és csak jóval később jönne a csalódottság. :(

Új hozzászólás Aktív témák