Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz orbano #59 üzenetére

    Pontosan igy van, nálam már új notinál se pozitivum a diszkrét grafika.
    Amikor a Dell Latitude E6400-at vettem (refurbrished) akkor két lehetőség volt: GMA4500MHD, Quadro NVS160M. Egyértelmű volt, hogy a GMA-sat veszem, és akkor is ezt tettem volna ha az NV-s ugyan abban az árban lett volna, vagy akár olcsobb is. (ott 40 euróval volt drágább a Quadros modell).
    Elsődlegesen akkuidő és melegedés szempontjábol döntöttem igy, második dolog pedig, hogy az "anyagfáradásos" sztori óta a Quadrokban nem bizom egyáltalán, több ismerősöm is megjárta már ezekkel a hulladékokkal, refurbrished notiknál pedig még veszélyesebb, mert ott rövidebb a garancia.

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz orbano #59 üzenetére

    Na nehogy azt akard mondani, hogy a 4670 olyan sokat fogyaszt, hogy az akkut kinyírja (szerintem erősen a használattól és a használat módjától függ az akku élettartama!)
    A 4670 35w max
    A 4570 20w max

    Szerintem az a 15w-os plusz nem nagy kunsz, de a teljesítmény az ég és föld.(80psp vs 320)

    Aki ért hozzá és játszani is akkar rajta annak számít, hogy 4570 vagy 4670!

    nkmedve: én meg pont, hogy GMA-s notit nem vennék az egy hulladék, mire jó az az asztal megjelenítésére max. (persze aki nem játszik a notin annak mindegy)

    [ Szerkesztve ]

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák