Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz kleinguru #221 üzenetére

    Ne felejtsd el, hogy a Mac-et kiveszed a dobozból, bedugod a konnektorba és működik.
    A konfigot pedig kezdheted építeni magadnak, kb. 1 napod rámegy mire windowsal üzemkész állapotba hozod. Persze össze is szereltetheted a bolttal, de akkor az plusz költség, és esélyes a kókány munka.
    Az a baj, hogy itt a magyar piacon nem értitek a lényegét. Eleve drágább itthon a mac, és rosszabb a support, mint az usában. Kint sok ember irodába vesz ilyet, ahol nincsen hely és nem akarja rugdosni a számítógépházat egész nap, és nem akar a kábeleken átzuhanni. Ráadásul pc-ből soha nem építesz ilyen kompakt, egybe tervezett gépet.
    Mi a fontos a vásárlónak? Az, hogy kiveszi a dobozból a számítógépet és használja, nem pedig pöcsölget az összekábelezéssel, telepítéssel, stb.
    Akinek pedig erőmű kell, az megveszi a mac pro-t. Kint már sokkal jobban elterjedtek a konzolok, és nem akkora divat a gamer pc építése, mint errefelé.

    Magam részéről, már kinőttem és belefáradtam a barkácsolós korszakba, és nem veszek boltban kókányolt ocsmány és hangos gépet, a márkás pc-k pedig ugyanilyen drágák.
    Le lehet sznobozni, meg almafanozni, de nekem megéri azt a kis plusz felárat, hogy egy kapásból használható, igényes, kábelmentes gépet használjak.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák