Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4rkAv3ng3r

    senior tag

    válasz suraki #204 üzenetére

    Nem nekem voltak szövegértési problémáim.
    Kifejtem, hogy megértsd:
    Az amiket pont ebben a hsz.-ben leírsz ezt az összes GNU/Linux, GNU/BSD is tudja, mivel ahogyan a Mac úgy ezek is mind UNIX-like rendszerek, főleg felépítésükben vannak hasonlóságok. a Terminal is onnan van Mac-ben.

    Ezért írtam, hogy badarság ezeket pozitívumnak felhozni amikor ezeket az ingyenes UNIX-like rendszerek is tudják és nem zártak ami további előny. Magyarul ha valami bug-os akkor nem kell várni még az Apple orvosolja a dolgot, hanem pár napon belül valaki megoldja a közösségen belül és elérhetővé teszik update-en. (Van olyan Linux OS amelynél naponta (!) jönnek a frissítések annyira naprakész.)

    A másik dolog, hogy nem a 80-as években élünk manapság az összes OS van annyira fejlett, hogy megbízhatóan működjön. Windows-nál persze kellenek karbantartó programok ezt el kell ismerni de kékhalál már nem állja meg a helyét.

    Sőt nekem az is előny amit csak az opensource OS-ek tudnak, hogy LiveDVD-ről éppen települ én meg netezek közben, amikor meg végez csak egy restart kell. Na ezt csinálja meg a vindózszeven meg a mekintos. ;]

    Ha ezek után sem érted meg miért írtam az már a te bajod. ;]

    A design meg teljesen szubjektív. Nekem jobban bejön, hogy én válogatom össze az alkatrészeket és én is építem össze igényesen, ott sincs belógó vezeték házon belül. Alumínium házat meg jövő hónapban szerzem be. Ettől lesz egyedi az én PC-m nem tucat közül az egyik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák