Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geffry

    aktív tag

    Az xbox bejelentése után kvázi megduplázódtak az AMD részvények értékei, elvégre 2/3-a a konzolpiacnak így az övé. Ebből meg már teljesen logikus volt azt spekulálni hogy a jövőbeli APU-k kedvezőbbek lesznek a fejlesztőknek.
    Idő kérdése csupán és ha nem is dönti meg, legalábbis masszívan bebetonozza magát az intelel szemben ezzel a politikával. Elvégre rengeteg ember van akinek kell PC és még mondjuk játszana is rajta, csak nem ért hozzá vagy nem akar sokat rákölteni vagy a kettő együtt és ez a réteg sokkal vaskosabb mint az akiknek kór í27 kell...
    Aztán vannak akik beérik egy tablettel a PC helyett, mert nem használnák ki, játékra meg vesznek egy konzolt. Ők többnyire nem tudják, de megintcsak az AMD zsebébe adják a pénzt.

    Tudom hogy ezt már több fórumon kibeszélték, magam sem most jöttem rá csak ki kellett írjam. Ez a húzás hogy nem egy felesleges presztizs után nyomulnak hogy "de a mienk a legerősebb" hanem "nekem mindegy honnan jön a pénz" nagyon kifizetődő lesz nekik, és engem leginkább a Legacy of Cain-re emlékeztet :DDD Így visszavezetve, szinte olyan mintha az ATI felvásárlásakor már ez lett volna a tervük, csak idő kellett hogy kibontakozzon.

    [ Szerkesztve ]

    A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

Új hozzászólás Aktív témák