Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zicky

    tag

    válasz tsrt #243 üzenetére

    Szia!

    Az N750 az egy TL WDR4300-as? Ha jól tudom ezekben már van repeater funkció is, vagy az ASUS -ban van kikapcsolva az internet megosztásának lehetősége :F :F :F

  • Zicky

    tag

    válasz tsrt #247 üzenetére

    Megnéztem a 4300-as beállítási lehetőségeit az előző hsz. segítségével :R :R - jópofa és hasznos ez az emulátoros oldal a tp-linknél- nincs benne repeater funkció, valamivel kevertem, de semmivel nem komolyabb mint egy korábbi típus Amit javasolni tudok a látottak alapján, hogy csak a 2,4GHz-es sávot használd próbaképp. Ha így sincs internet , akkor vagy az ASUS-ban van valami korlátozás, nem jó a wds beállítás, vagy nem képes a két készülék egymással megfelelően kommunikálni.Akkor a dd-wrt firmware-t javasolom használni az eredeti helyett, jobb, stabilabb.

    WDS beállítás: A wds beklikkelése után a főrouter eléréséhez szükséges ssid és jelszó megadása,ami lényegében tök ugyanaz, amivel a főrouterre egyszerű wifi eszközzel csatlakozunk. Chanel-t azonos számúra állítani autóról. Bekeresni a főroutert survey vagy scan gombnál és a megjelenő táblázatban connect gomb Mindezek előtt : A Lan beállításnál gateway-nek megadni a főrouter IP-jét, az alrouter ip-jének a negyedik száma legyen eggyel nagyobb, vagy más is lehet, dhcp kikapcs, Az alrouter wifi hálózatának: ssid és jelszó ugyanaz mint a főrouter, ha más van adva akkor is működikde akkor nem a főrouter hálozatát nyújtottuk, hanem építettünk rá egy másikat aminek az internet elérését a főrouter biztosítja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák