Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spileraaa

    senior tag

    válasz evooo #7869 üzenetére

    Atyaég!

    Nem Te voltál, akinek 100x lett leírva a rendelés, meg még 100x a kérdésekre ugyanaz a válasz?
    Erről akkor 3 hétig napi mennyi kérdés lesz?
    Inkább rendelek Neked ebayről kijelzőt és bele is rakatom, csak küld ide a telót.

    31$ a kijelző érintővel és 10$ a szerelés.

    én voltam és utólag rájöttem hogy minden áron innen Romániából akartam rendelni a garancia miatt
    most pedig nem érek vele semmit vagyis hiba volt annyit variálni
    vagyis jobb lett volna ha Kínából rendelem kaptam volna hozzá tokot és fóliát is vagy az se védte volna meg?

    Annyira bosszantott ez a telefon dolog hogy alig tudtam aludni 1-2 órát
    nem is azért mert el ejtettem mert így utólag jöttem rá extra csúszós ez a telefon (és a régit is ha volt rá eset hogy elejtetem de annál soha nem kellet aggódjak érte nem is nyúltam soha utána ha kieset a kezemből megvártam hogy földet érjen )
    de ennél utána nyúltam annyira sikerült elérjem hogy ne essen a hátuljára és lehet ép ezzel okoztam a bajt feltétem hogy karcos lesz a hátulja és így megfogtam de nem sikerült már felkapjam és meg akadályozzam a koppanást ezért érkezett a sarkára emiatt nagyon bosszant az egész lehet ha a hátára érkezik olcsóbban megúszta volna igaz ez már "ha" nem lehet tudni

    nem lesz most több kérdés mert
    szervizbe küldöm annyi lesz amennyi de ezek után erősen gondolkozok hogy ettől minél hamarabb megválok ha ennyire könnyen törik 1 m magasból félnék használni meg tokkal is ki tudja az menyire védi meg mondjuk most kiderült volna ha lett volna de kinabol meg kb 2 hét mire ide ér :(

    [ Szerkesztve ]

    Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

Új hozzászólás Aktív témák